Ranga: Juniores Berretti

vlodek2532

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 24 października 2021
Ostatnie logowanie: 24 września 2023 | 16:43
Informacje o sobie:

701

Dni w serwisie

551

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Porównanie social mediów Interu i Milanu 16 września 2023 | 09:05   

Jeżeli chodzi o social media to trzeba powiedzieć, że Zhang bardzo w nie zainwestował i to z całkiem dobrym skutkiem. Kilka fajnych kampanii, kanał YT mamy chyba prowadzony najlepiej z pośród klubów TOP4 lig - na pewno pod względem ciekawostek, starych bramek i legend - to często zaciekawia nową osobę i tak zdobywa się fana. Kampania "I'm Inter" odniosła ogromny sukces swego czasu wśród fanów (z perspektywy czasu szkoda, że główną twarzą był dzbankaku a nie Lauti czy Barollo).

Inter - AC Milan (zapowiedź) 16 września 2023 | 07:10   

Trzeba ich uwalić na łeb z 2:0. Coś czuję, że wtedy psycha im sitting na butli od Vanisha i już nie będzie chodzić maszyna. Czują się pewnie bo zaczęli dobrze sezon, wszyscy mówią, że to najsilniejszy Milan od lat więc warto im pokazać, że to jeszcze mocniejszy Inter.

Kiedy Inzaghi zacznie rotować? 12 września 2023 | 22:20   

Już nie płaczcie. Narazie zagraliśmy 3 mecze w tygodniowych odstępach - skoro wszyscy zdrowi i w formie to nie ma po co szachować.

Inter zainteresowany graczem Napoli 10 września 2023 | 20:06   

Elmas spoko, gdy wchodził z ławki zawsze ożywiał grę do przodu Napoli.

Trwają rozmowy o nowym kontrakcie Dimarco 6 września 2023 | 16:59   

Dać mu te 3,5ln i nie dyskutowac bo zasłużył.

Simone Inzaghi przedłużył kontrakt 5 września 2023 | 20:35   

Mam wrażenie, że Szymon wyciągnął wnioski ze startu poprzedniego sezonu. Nie formujemy tępa w meczach i oszczędzamy siły. Mecz z Monza i Viola można powiedzieć wygraliśmy na stojąco a w akcję ofensywne angażowaliśmy max 3-4 graczy. Mam nadzieję, że przyniesie to efekt długofalowo.

Przyznam, że w zeszłym sezonie sam już powoli traciłem wiarę w Szymona ale wtedy wrócił Lukaku a drużyna zaczęła grać do przodu i być skuteczna. Teraz w buty Romelu wszedł Marcus. I oby w tym sezonie Lautaro nie zaciął się na dwa miesiące.

Wiemy, z kim zagra Inter w Lidze Mistrzów! 31 sierpnia 2023 | 19:34   

Nie ma co się bać. Benfica będzie miała z tyłu głowy ostatnia ligę mistrzów i chęć rewanżu. Reszta meczów musimy wyjść po swoje i pozamykać wszystko już w pierwszej połowie.

Kuzyni płaczą a i tak mają lżej niż my rok temu - oslabione PSG to nie Bayern w gazie a BVB to nie Barcelona. Fakt Pilzno to nie Newcastle. W zeszłym roku mieliśmy gorzej ale odjebalismy to perfekcyjnie.

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama