Ostatnie logowanie: 10 czerwca 2023 | 23:31

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Finał LM: City 1-0 Inter 10 czerwca 2023 | 23:03

Ajj szkoda. Zobaczyliśmy City które się momentami desperacko bronili co oznacza, że chłopaki dali z siebie wszystko. Brawo.
Lukaka miał zbawić, a z 3 metrów nie trafia, nie podaje w dobrej sytuacji na czysto bodaj Barelli i do tego blokuje strzał Dimarco. Lautaro też mógł wystawić patelnie Brozovicowi.
No szkoda, ale brawo za walkę. Wynik i tak ponad stan!

Nerazzurri przyklepali awans do Ligi Mistrzów 27 maja 2023 | 22:45

Elegancki meczyk. W drugiej połowie Atalanta nie istniała. To był jeden przypadkowy strzał. Pierwszy gol też mieli fuksiarski i niejeden sędzia by go nie uznał.

Brawo drużyna
Brawo Inzaghi
Idziemy po potrójną koronę!

INTER ZDOBYWCĄ PUCHARU WŁOCH!!! 24 maja 2023 | 23:19

castillo20 pomyśl zanim napiszesz takie bzdury. Widziałeś jak LM padł po 80 minutach gry?
Chciałbyś żeby finałowe 40 minut grał duet Correa - Dżeko (w razie dogrywki)?

Takie komentarze pokazują jak słabo fani są wyedukowani i myślą prostolinijnie. Fajnie, że pouczasz trenera który wygrał 3 Puchar, że nie zna się na swojej robocie. Śmiesznie się to czyta.

A co do meczu to super meczycho. Świetny mecz do oglądania i kilka setek zmarnowanych po obu stronach.
Jedziemy po triplette! (edycja 2023.05.24 23:19 / bonjovi100)

Cukierek dla Correi, psikus dla Udinese 31 października 2021 | 20:58

Correa strzelił 2 gole, wyłożył 2 piłki na 100% a nawet 200% sytuacje i powinien mieć dwie asysty. Kilka razy w ciężkiej pierwszej połowie przyśpieszał grę (co Dżeko zrobił w tym samym czasie?), ale koledzy nie czytają jeszcze jego zagrań. Do tego dobrze się pokazuje. Nie wiem dlaczego niektórzy są tak uprzedzeni do chłopaka. Dla mnie Man Of The Match. Jakbym miał kogoś zganić to Barelle za to, że w pierwszej połowie miał 6-7 sytuacji i setkę którą powinien odegrać do Denzela. Dżeko tez niewiele wniósł i zmarnował setkę, ale przy takim autobusie to bym się go nie czepiał za mocno. Lautaro wszedł i dosłownie też nic nie zrobił. Meczyk fajny do oglądania i cieszy, że kadra się wykurowała i odpoczęła przed ważnymi meczami.