Ostatnie logowanie: 14 grudnia 2023 | 23:11

12

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Sneijder o kobietach w roli trenera męskich drużyn 14 grudnia 2023 | 23:11

Tutaj jest największy kłopot z autorytetem. Totalnie abstrachując i puszczając wodze fantazji. Wyobraźmy sobie sytuacje gdzie wrzucamy sobie taką kobietę do szatni dużego klubu. Jaki autorytet wzbudzi i opieprzy "gwiazdę" zespołu jak chociażby Martinez, Leao czy Vlahović. Pyskówa by było i ciężko by było jej zapanować nad nimi a co dopiero ułożyć ich do gry lub w trudnym momencie meczu podnieść morale. Dodatkowo męska szatnia to męska szatnia. Nie realny pomysł do zrealizowania.

Thuram to brakujący puzzel układanki Inzaghiego 4 grudnia 2023 | 17:59

Apropo zdjęcia koszulki. Celebrował bramkę dokładnie w ten sam sposób jak Adriano w derbach z Milanem w 2005 roku wygranym przez nas 3-2. To właśnie brazylijczyk trafił 3 bramkę tak jak wczoraj francuz.

Sassuolo kończy serię zwycięstw Interu 28 września 2023 | 03:31

Spokojnie. Zdarza się, zespół był apatyczny w drugiej połowie nie wiadomo czemu. Było widać jak przeżywa to Inzaghi oraz jaka irytuje go postawa zespołu. Nie zganiałbym zawsze winy na niego, ustawił optymalny skład, zrobił zmiany 1:1 by wprowadzić świeżych zawodników którzy mieli nadać pęd grze znowu ale no nie wyszło. Sassuolo po prostu świetnie rozgrywało taktycznie mecz dobrze się ustawiając i blokując te powolne ataki pozycyjne. Nie rozumiem jedynie tej zmiany Thurama.

Arnautovic niedostępny przez około 2 miesiące 27 września 2023 | 12:40

Spokojnie. W poprzednim roku straszyliśmy napadem Lautaro/Dzeko bo Lukaku kontuzja, Correa praktycznie to samo lub grał niesamowity piach. Możemy na przód wsadzać Mikiego albo Hakana od święta nawet Frattesi się sprawdzi. Mamy naprawdę szeroki skład i nie ma się co martwić. Chwilowo idzie bardzo dobrze.

Liczy się efekt końcowy - Inter w ćwierćfinale LM! 15 marca 2023 | 01:22

Ciężki do oglądania mecz. Plan zrealizowany a to najważniejsze, nikt nie będzie nas rozliczał za styl. Mamy ćwierćfinał i jeśli dobrze wylosujemy i nie będzie to Bayern, Man City czy Real to spokojnie możemy walczyć jak równy z równym z pozostałymi zespołami.
Bardzo w oczy mi się rzuciła natomiast jedna rzecz podczas dzisiejszego meczu. Brak dynamiki w kontrataku, mam wrażenie że w Interze brakuje kogoś kto dawał by wiatr, kto by puścił piłkę i ścigał się z obrońcą przy wyprowadzaniu tego. Kiedyś Hakimi do spółki z Pierisiciem tak robili, w zeszłym sezonie Dumfries jednak w aktualnym mam wrażenie, że wolimy wyhamować akcje i rozgrywać ją aż za bardzo pozycyjnie. Prawdopodobnie nie chodzi o to, że Inzaghi im to wpoił. Po prostu gdzieś zatraciliśmy tą dynamikę ataku z kontry. Lautaro (co by nie mówić bo to nasza gwiazda i byk który zawsze walczy) mam wrażenie, że jest wolny. Zawsze gdy widzę go rozpędzającego się z obrońcą przy boku wiem, że ten pojedynek zwykle jest przegrany jeśli nie uda mu się wypracować pozycji ciałem. Lukaku wolny z powodu braku dojścia do optymalnej formy, Dzeko (XD) to prędzej dobiegnie do ZUSu po emeryture niż do piłki. Jedynie aktualnie Dimarco nadaje pędu w ataku ale to dalej nie to. Koniecznością będzie ściągnięcie za Dumfriesa kogoś bardzo dynamicznego. Może to być kasztan który będzie pakował 20 wrzutek w ciągu jednego meczu ale musi to być zawodnik, który na skrzydle będzie potrafił się rozpędzić i dojechać do lini a nie zatrzymać piłkę i próbować rozrzucać ją do środka gdzie stoi Hakan obłożony 3 obrońcami, po czym zaczyna się mozolne cofanie piłki do linii obrony i budowanie ataku pozycyjnego. To zwykle w tych strefach zdycha nasz atak/kontra po akcji.

Lautaro: Teraz chcemy zacząć od nowa 5 października 2022 | 02:41

Moment w końcówce meczu gdy sam walczył o piłkę i ja wygrał z trzema zawodnikami Barcy by przerzucić ją na połowę przeciwnika i przerwać oblężenie jakie było u nas pod bramka zasługiwało na wielkie brawo. Lauti TOP

Inzaghi zmuszony zmienić kręgosłup drużyny 1 października 2022 | 19:42

Handa patrzący się na piłkę wpadającą na 2:1 już mnie wkurzył niemiłosiernie. Wcześniejsza bramka to samo, zamiast zbijać piłkę do boków to kładzie się w bramkę do daje ją do góry. Szkoda słów. Asllani i napastnicy, TOP. Aktualnie 80 minuta i wyłączam mecz.