Ranga: Juniores Berretti

ester

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: 9 marca 1989
Wiek: 32 lat
Województwo: mazowieckie
Rejestracja: 7 maja 2012
Ostatnie logowanie: 25 sierpnia 2021 | 16:54
Informacje o sobie:

3430

Dni w serwisie

635

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Correa podpisał umowę z Interem (akt.) 25 sierpnia 2021 | 16:54   

A ja uważam , że Correa to dobry zakup. Nie patrzę na cenę bo rynek jest całkowicie rozchwiany i ceny sięgają zenitu za czasami przeciętnych graczy a czasami Ci kupieni za mniejszy hajs lepiej się sprawdzają , nie ma reguły. Czysto piłkarsko uważam , że może naprawdę pomóc. Inzaghi go zna i ma pomysł na niego. Porównanie na wyrost ale wielu skreślało Lukaku bo kloc bo w Man U słabo grał itd. a potem nie dopuszczali myśli , ze może odejść więc trochę dystansu.

Oficjalnie: Young w Aston Villii 17 czerwca 2021 | 21:13   

Dzięki Ashley. jego pobyt uważam za udany choć początkowo myślałem , że nie da rady.

Eriksen będzie miał rozrusznik serca (akt.) 17 czerwca 2021 | 11:59   

Daley Blind z tego co wyczytałem gra z takim właśnie kardiowerterem już jakiś czas w Ajaxie i nie przeszkadza to nikomu bo uznane jest za bezpieczne. Gra zawodowo w piłkę. Kwestia problemowa jest tylko czy Włosi na to pozwolą gdyż podobno są tu bardzo duże restrykcje jeśli chodzi o uprawianie sportu wyczynowego więc jeśli Eriksen będzie chciał grać dalej to zapewne odejdzie za granicę. Czyli pewnie zwolnią go z kontraktu by dalej mógł grać w innym kraju, nie wierzę że odpuści. Szkoda uwielbiam gościa i uważam, że przy Inzaghim by był dyrygentem.

Skriniar pogrążył Polaków 15 czerwca 2021 | 12:58   

Brawo Milan. Nasi sami się pogrążyli, człowiek zawsze się daje nabierać na to , zawsze się łudzi A wychodzi wiadomo co.

Bądź jak Kjaer. Zostań bohaterem! 13 czerwca 2021 | 13:55   

Brawo za artykuł, bardzo ważne informacje,niestety jeszcze dla niektórych ludzi obce. Tak naprawdę to jest obowiązek i każdy z nas powinien sam zadbać o to by umiec udzielic pomocy. Dopiero w sytuacji kryzysowej zdajemy sobie sprawę z takich rzeczy , że to nie jest wielki wysiłek żeby się tego nauczyć w stosunku do straty jaka może nastąpić bez tych umiejętności.

Stan zdrowia Eriksena jest stabilny (akt.) 12 czerwca 2021 | 19:20   

Podobno żyje oby tylko nie odplynął znów, walcz Christian bykuu

Oficjalne stanowisko Interu w sprawie Superligi 21 kwietnia 2021 | 16:06   

Zmiękła rura. Najważniejsi kibice haha dobry żart, może najważniejsi ale chyba pokemony z Azji. Narobili więcej szkód niż pożytku tym wszystkim bo uefa utwierdzona w monopolu jak kolega wyżej napisał. Szantaż to zawsze zły pomysł a superliga to był właśnie szantaż. Powinni inaczej spróbować to rozegrać.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama