Ranga: Pulcini B

tonho79

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 23 maja 2012
Ostatnie logowanie: 19 lipca 2024 | 17:33
Informacje o sobie:

4442

Dni w serwisie

55

Komentarzy

Ostatnie komentarze

L'Equipe: Lautaro wśród faworytów do Złotej Piłki 16 lipca 2024 | 11:45   

czyli ktoś z Realu M. wygra

Calhanoglu: Jestem niezwykle szczęśliwy w Interze 25 czerwca 2024 | 09:23   

Nie szukajcie dziury w całym. Calha nie chce odchodzić z klubu ale jeśli Inter zwietrzy dużą kasę to go wypchnie a on odejdzie. Niestety dalej jesteśmy klubem który musi sprzedawać by funkcjonować. Dla klubu Calha przyszedł za 0 a jak odejdzie za +- 50 to w księgowości będą piać z zachwytu.

GdS: Kulisy komunikatu Calhanoglu 25 czerwca 2024 | 09:17   

bravo

Argentyna wygrala, jak zagrał Lautaro? 10 czerwca 2024 | 16:30   

klasyka

Oficjalny komunikat w sprawie Oaktree 20 maja 2024 | 12:43   

Sorry spłacanie pożyczki kolejną pożyczką (jeszcze większą) to doprowadzić może tylko do wielkiej katastrofy. Chcę zauważyć że Suning ma również nie spłacone pożyczki u siebie w kraju. Suning po .prostu nie spłaca. W taki sposób prowadzić finanse to każdy potrafi - brać wieczne pożyczki. Niestety jak się bierze to trzeba oddać. Po raz kolejny powiem zrobił sporo dobrego i serce ma wielkie ale finansów nie ma opanowanych. Uważam że dobre co zrobił to w trafił z dyrektorami i kadrą która zrobiła robotę w klubie.

Oficjalny komunikat w sprawie Oaktree 18 maja 2024 | 22:08   

Paweł Ś. oczywiście że jest FFP ale to nie znaczy że potrzebujemy co roku kogoś opchnąć. Można utrzymać główna kadrę a sprzedawać szrot i młodzież. A u nas co roku trzeba było się trząść by jakieś naszej gwiazdy nie sprzedał (patrz poprzednie lata: kto odejdzie? np: Lukaku czy Lautaro, Perisić czy Brozo, Hakan itp). A nabytki typu Cala, Miha, Pavard,, Thuram to nie zasługa Zhanga. Za czasów Chinoli u nas zawsze panowała zasada sprzedać kluczowego gracza - pozyskać kogoś za free.

Oficjalny komunikat w sprawie Oaktree 18 maja 2024 | 17:09   

Czyli prawda, żegnamy Chińczyków, a powitamy niebawem jakiegoś szejka. Oaktree zapewne ma już ustalonego chętnego i zarobi kupę siana. Mimo iż Zhang wyciągnął nas na szczyt to niestety nie ma głowy do finansów. Za jego sterów dalej byśmy musieli szukać okazji za free i sprzedawać dla zysku, po za tym Pożyczki trzeba spłacać. Gdyby nie panowie dyrektorzy M. i A. to myślę że Zhang niczego by nie wniósł i zdobył.

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama