Ranga: Pulcini B

baton

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 4 czerwca 2012
Ostatnie logowanie: 31 października 2018 | 12:40
Informacje o sobie:

4293

Dni w serwisie

59

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Reaktywacja Joao Mario? 31 października 2018 | 12:41   

On powinien grać na cofniętym defensywnym pomocniku

GdS: Będzie kolejna podwyżka 4 września 2016 | 14:02   

To i ja coś napiszę, bo tylko Guarin, który zazwyczaj mnie wkurwia komentarzami napisał coś dobrego. Medel niestety gra na takiej pozycji, że jest skazany na bycie cichym bohaterem. Pozycja na której trzeba ciężko zapierdalać w polu, ale w pamięci i tak zostanie jedno podanie pomocnika (no bo taki geniusz i przez niego wygrali mecz) albo jedna bramka gościa, który dotyka piłkę drugi raz w meczu. Świetny zawodnik, trzymać, głaskać, nie wydawać.

Koniec letniego mercato 31 sierpnia 2016 | 22:27   

Oby nie.

DM: Brozović do Chelsea za 30 milionów 30 sierpnia 2016 | 19:35   

Na euro grał pierwsze skrzypce, Kovacic siedział na ławce. Zauważyłem manię hejtu absolutnie na wszystkich wśród użytkowników tego portalu.

Dwóch obrońców opuści Inter? 30 sierpnia 2016 | 19:32   

Podbijam wypowiedz Castillo20, D'Ambrosio całkiem fajny grajek, pierwszy skład i nie ruszać.

De Boer spotkał się z dyrekcją 23 sierpnia 2016 | 18:04   

DAmbrosio dobry grajek na tej prawej obronie. Proszę się do niego nie przypieprzać. Yuto to tak, Ranokia to tak, ale DAmbrosio nie jest zły zawodnik, powinien zostać i w pierwszym wychodzić. 3-5-2 też nie jest głupie ustawienie, ale jak się ma trzech patanów na stoperze. W każdym razie powinni zatrudnić egzorcystę, bo nazwiska są dobre i ta wiara umie grać w piłkę. Tak naprawdę już bez transferów skład jest na pierwszą trójkę. Pomoc defensywna spoko, pomoc ofensywna równie spoko, na skrzydłach ma kto biegać, na rozegraniu mamy w końcu dyrygenta. Icardi też mam nadzieję, że będzie żądło jak dojdą do niego piłki. W obronie tylko ta lewa strona. Szkoda, że Tellesa wywalili, bo on nawet tam fikał i czasem coś odjebał fajnego. W każdym razie gdy wygrywali potrójną koronę na lewej biegał czołgista, wniosek taki, że można sobie radzić bez lewej obrony.

Wszyscy trzymamy kciuki za Sassuolo 20 sierpnia 2016 | 15:33   

A moim zdaniem ma też czasem dobre mecze. Jest wysoki, na stoperze najlepsze lata dla niego dopiero przyjdą. Ja bym go trzymał i tak nie marudził.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama