30 lipca 2016    23:00 | Sparing | Mecz towarzyski

Strzelcy: Green 7, 30 and 34, Ribery 13, Icardi 89

1 Handanovic (30 Carrizo, 79); 33 D'Ambrosio, 25 Miranda, 13 Ranocchia, 18 Caner (12 Bessa, 46); 55 Nagatomo, 5 Melo, 7 Kondogbia, 15 Ansaldi (95 Miangue, 71); 8 Palacio, 10 Jovetic (9 Icardi, 71)

46 Berni, 92 Di Gregorio, 11 Biabiany, 21 Santon, 91 Zonta, 93 Bakayoko, 96 Della Giovanna, 99 Pinamonti

22 Starke; 13 Rafinha, 8 Javi Martinez, 15 Feldhanh 27 Alaba; 6 Thiago, 23 Vidal, 40 Benko; 7 Ribery, 37 Green, 38 Pantovic

26 Ulreich, 14 Xabi Alonso, 16 Tillman, 18 Bernat, 21 Lahm, 24 Ozturk, 30 Dorsch, 34 Lappe, 39 Crnicki

Ribery 26

W zakończonym niedawno meczu Interu z Bayernem w ramach International Champions Cup, Bawarczycy rozgromili Inter 4-1. Honorowe trafienie w ostatniej minucie meczu zdobył dla Interu Mauro Icardi.

Bayern zdeklasował Inter prowadząc do przerwy już 4-0. Inter zagrał katastrofalnie w defensywie i szybko stracił kilka bramek, po czym trudno było się już podnieść. Błyszczał przede wszystki Green z Bayernu, który ustrzelił klasycznego hat-tricka, jedną bramkę dołożył Ribery.

Po przerwie ekipa z Niemiec spuściła z tonu i głównie dlatego nie padły kolejne bramki. Na otarcie łez po kontrze do siatki trafił wprowadzony pod koniec meczu Mauro Icardi

Dziś o 23:00 naszego czasu, w Charlotte na Bank of America Stadium, Inter Mediolan zmierzy się z Bayernem Monachium w ramach International Champions Cup.

Na stadionie, na którym na codzień gra drużyna NFL Carolina Panthers, Nerazzurri zagrają przeciwko ekipie Carlo Anceottiego. W rozgrywkach o punkty, Inter mierzył się z Bayernem 7 razy z czego obie ekipy wygrały po 3 mecze, jeden zakończył się remisem. Najważniejszym jednak meczem był ten w 2010 w finale Ligi Mistrzów.

W USA Bayern grał w ramach ICC mecz z AC Milan, który zakończył się remisem 3-3, a w karnych lepsi okazali się zawodnicy z Mediolanu. Po meczu z Interem, Bawarczyków czeka jeszcze spotkanie z Realem Madryt.

Mecz Interu z Bayernem, transmitowany będzie przez stację Eleven Sport Network od 23:00.

Trener: Roberto Mancini
Rozgrywki: Sparing
Sędzia: Mark Kadlecik