Jonathan: Fani nas inspirują

29 października 2013 | 10:36 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Jonathan w rozmowie z FutNet odniósł się jeszcze do wygranego spotkania z Hellas Verona, oraz do dzisiejszego pojedynku z Atalantą Bergamo:

- Po raz kolejny pokazaliśmy wielkiego ducha walki i determinację, które doprowadziły nas do zwycięstwa. Chciałbym podzielić się tym zwycięstwem z fanami, którzy byli dla nas inspiracją od początku do samego końca. Dzięki ich wsparciu mogliśmy zagrać dobry mecz i zwyciężyć. To był mecz w którym relacje między kibicami, a zawodnikami były niesamowite.

- Verona była naszym bezpośrednim sąsiadem, dlatego udało nam się ich przeskoczyć w tabeli. To zwycięstwo dało nam wiele pewności siebie i motywacji do pracy z jeszcze większym poświęceniem. Jesteśmy już blisko miejsca dającego szansę gry w Lidze Mistrzów i blisko bezpośredniej czołówki. Z tego powodu nasza mobilizacja na mecz z Atalantą jest jeszcze większa. Znamy jakość naszego przeciwnika, ale nie przeszkodzi nam to walczyć o zwycięstwo już od pierwszej minuty. Tym razem gramy na wyjeździe, więc mamy wielką potrzebę narzucenia swojego stylu gry. Jesteśmy w dobrej dyspozycji, aby rozegrać dobry mecz i kontynuować serię zwycięstw. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich