Palacio: Czegoś nam jeszcze brakuje

11 grudnia 2013 | 11:50 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Także Rodrigo Palacio po wczorajszym spotkaniu ze sponsorami, został zaczepiony przez dziennikarzy. Argentyńczyk jest zadowolony ze swojej dyspozycji, ale podkreślił, że przede wszystkim liczy się dla niego końcowy rezultat drużyny: 

- Rzeczywiście jestem obecnie w niezłej formie. Jestem z tego zadowolony, ale zdecydowanie ważniejsze są wyniki zespołu. Remisy oczywiście spowolniły nasz marsz. Często tracimy gole zaraz po przejęciu przez nas inicjatywy. Czas jednak powrócić na drogę zwycięstw w każdym kolejnym spotkaniu. Nadal uważam, że mamy dobry sezon. Nie wiem jak daleko jesteśmy w stanie zajść, ale musimy starać się zająć jak najwyższą lokatę. Zdajemy sobie sprawę z silnej konkurencji, dlatego ciągle musimy starać się iść do przodu.

- Najbliższy mecz bez wątpienia będzie dla nas dużym wyzwaniem. Napoli będzie grało u siebie, a dodatkowo ich kadra pełna jest wartościowych graczy. W tym tygodniu naszej pracy przyświeca jednak jeden cel. Chcemy zwyciężyć w niedzielę. Również dla naszego trenera będzie to wyjątkowy mecz i jestem przekonany, że przygotuje dla nas odpowiednie rozwiązania.

- Nowy kontrakt? Mój agent prowadzi rozmowy z klubem. Wszystko powinno wyjaśnić się w przeciągu tygodnia, bądź dwóch. Styczniowe wzmocnienia? Pomimo obecności wielu znakomitych graczy w naszej kadrze to łatwo dostrzec, że czegoś nam brakuje. To trener zdecyduje, która pozycja wymaga wzmocnień.

- Moja pozycja na boisku? Lubie grać jako pierwszy snajper, ponieważ mogę zdobywać wtedy więcej goli. Jednak gra za napastnikiem, również nie stanowi dla mnie problemu, gdyż w przeszłości wiele razy występowałem na tej pozycji, chociażby w Boca Juniors.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 6

Klinsi64

Klinsi64 11 grudnia 2013 | 12:05   

prawdziwego defensywnego pomocnika

GRABUS 85

GRABUS 85 11 grudnia 2013 | 22:11   

Obrona mogla by byc lepsza hmmm srodkowi pomocnicy i jeszcze jesndego napsatnika i mamy LM

Hagaen

Hagaen 12 grudnia 2013 | 21:48   

Kogoś myślącego zamiast Guarina? No i kilku (3) klasowych piłkarzy, swóch ŚP i skrzydłowego


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich