Bonera: Chcemy sprawić sobie świąteczny prezent

21 grudnia 2013 | 12:14 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Daniele Bonera wypowiedział się przed jutrzejszymi Derbami. Defensor Milanu z dużym respektem odnosi się do lokalnego rywala, a w szczególności do Rodrigo Palacio, którego grę bardzo sobie ceni. Nie ukrywa jednak, że celem jego drużyny jest zwycięstwo i poprawa sytuacji w tabeli:

- Lubię sposób w jaki gra Palacio i pracę jaką wykonuje dla drużyny. Derby zawsze są specjalnym spotkaniem, a bliskość Świąt Bożego Narodzenia tylko dodaje im wyjątkowości. Zwycięstwo może sprawić, że te Święta będą dla nas jeszcze przyjemniejsze i wejdziemy w 2014 rok z lepszym nastawieniem.

- W niedzielę czeka nas ciężka przeprawa. Z technicznego punktu widzenia Inter nadal jest bardzo silną drużyną, pomimo kilku słabszych meczów w ostatnim czasie. Walter Mazzarri słynie z dobrego przygotowania swoich zespołów, nawet w najdrobniejszych szczegółach. Robimy wszystko, aby przygotować się do tego spotkania w najlepszy możliwy sposób, mimo że po drodze zgubiliśmy już kilka punktów. Tracimy zdecydowanie zbyt wiele bramek i przez to osiągamy gorsze wyniki, niż na to zasługujemy.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich