CAMPIONI 2021

 

Kolejne pogłoski dot. Guarina i Lameli

1 stycznia 2014 | 13:18 Redaktor: Loon Kategoria:Ogólna

Noworoczny poranek nie przynosi żadnych rewolucyjnych wieści z rynku transferowego, ale utwierdza w pewnych teoriach żywych wśród mediów i kibiców Interu.

Coraz pewniejsze wydają się przenosiny Freddy'ego Guarina do londyńskiej Chelsea. Po tym jak Benfica zażądała zaporową cenę 25 milionów funtów za Nemanję Maticia, pomocnik Interu stał się priorytetem Jose Mourinho. Sam zawodnik swoimi ciepłymi słowami w jednym z wywiadów dał z kolei do zrozumienia, że nie jest aż tak przeciwny przenosinom na Stamford Bridge, ja miałoby się to wydawać na samym początku.

Nie wiadomo natomiast nadal jakie miałyby być waruni ewentualnej transakcji.

Również pogłoski o sprowadzeniu do Interu Erica Lameli okazały się prawdziwe. Wczorajsza okładka Corierre dello Sport donosiła bowiem o złożeniu oferty Tottenhamowi - póki co wypożyczenia, ale z opcją definitywnego wykupu.

Źródło: sempreinter

Polecane newsy

Komentarze: 8

Loon

Loon 1 stycznia 2014 | 13:24   

Idź idź, tylko za 20 baniek lub Matę ;)

Klinsi64

Klinsi64 1 stycznia 2014 | 13:36   

torbę to będziesz lizał Mourinho ;) Thohir chce by najwyższy kontrakt wynosił 2,5 mln,żadnych Dzeko,Mat,nie ma się co spodziewać,z jednej strony szkoda,z drugiej może unikniemy najemników w ten sposób

pwL

pwL 1 stycznia 2014 | 14:28   

tego nie rozumiem, każdy klub który nie chce się pozbyć piłkarza, albo odrzuca oferty, albo odpowiada taką ofertą, żeby potencjalnego nabywce wyj***ło z obuwia :). Także przyjmę odejście Guarina tylko za oferte w której dostaniemy Mate + hajs. Inaczej M.Branca potwierdzi to co wszyscy już wiemy i pokaże swój talent na wyspach. :)

Czarson

Czarson 1 stycznia 2014 | 15:13   

lepsza opcja niz Lava, wiadomo. Guaro niech odchodzi ale w jego miejsce tez ktos musi przyjsc nie moze byc tak, ze wymienamy go na Lamele a w srodku pola dziura

Paweł08Inter

Paweł08Inter 1 stycznia 2014 | 16:27   

Klinsi64 Wyjebisty tekst z ta torba Mourinho :)) ;)) Ubawilem sie po pachy


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich