Jonathan: Koncentracja kluczem do zwycięstwa

4 stycznia 2014 | 12:42 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

W rozmowie z Inter Channel, Jonathan jasno dał do zrozumienia, że zespół udaje się do Wiecznego Miasta w celu odniesienia kolejnego zwycięstwa. Brazylijczyk kolejny raz zwrócił też uwagę na to, że istotną role odegra umiejętność zachowania koncentracji przez pełne 90 minut:

- Zawsze ciężko się gra przeciwko Lazio, ponieważ posiadają w swoich szeregach wielu świetnych zawodników. Dodatkową motywacją będzie dla nich zmiana trenera i wszyscy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Spodziewamy się trudnego meczu, ale sami też chcemy postawić im twarde warunki. Po derbowej wygranej chcemy dobrze się zaprezentować i liczymy, że 3 punkty pojadą z nami do Mediolanu.

- Przerwa udała się bardzo dobrze. Spędziłem ten czas w gronie rodziny, ale nie zapomniałem o treningu w celu utrzymania odpowiedniej formy. Czego oczekuję po nowym roku? Mam nadzieję, że będę kontynuował swoją pracę z 2013 roku. Chce się rozwinąć jeszcze bardziej i pomóc Interowi w dojściu jak najwyżej.

- W poniedziałek musimy zaprezentować większą koncentrację, gdyż z tego powodu straciliśmy już wiele punktów. Za każdym razem kiedy jesteśmy już blisko czołówki ona nam ucieka. Jeżeli chcemy ponownie być na topie to musimy poprawić się w tym elemencie. Każdy szczegół ma znaczenie.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

Klinsi64

Klinsi64 4 stycznia 2014 | 13:02   

yhy :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich