Capozucca: Przyszłość Botty zależy wyłącznie od Interu

7 stycznia 2014 | 14:49 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Najbliższa przyszłość Rybena Botty wciąż znajduje się pod znakiem zapytania. Niektóre źródła donoszą, że Argentyńczyk ma otrzymać szansę w Interze Mediolan, według zaś może posłużyć jako karta przetargowa w sprowadzeniu innego piłkarza (np. D'Ambrosio). Trzeci scenariusz zakłada pozostanie Botty na wypożyczeniu w Livorno do końca bieżących rozgrywek. Zapytany o tego piłkarza, dyrektor sportowy beniaminka Serie A uniknął jednoznacznej odpowiedzi, ale jasno dał do zrozumienia, że wszystko zależy od Nerazzurrich: 

- Jutro mam spotkanie z prezydentem klubu na którym to będziemy ustalać strategię naszych działań podczas mercato. Botta? Z technicznego punktu widzenia on należy do Interu i to ten klub może decydować o jego losach. Nie było żadnych obietnic. Zamarliśmy jedynie dżentelmeńską umowę, której warunku mogą jednak zostać zmienione ze względu na różne okoliczności. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Kiksu

Kiksu 7 stycznia 2014 | 14:52   

zaMarlismy to my wczoraj ogladajac mecz :D

master

master 7 stycznia 2014 | 15:36   

a ja się pomyliłem bo myślałem że mecze jest o 20:45 a nie o 18:30... cóż za strata jedno z niewielu spotkań, które musiałem odpuścić od 6 lat możliwości oglądania meczy Interu. Czytając opinie zyskałem tylko 2h czasu i straciłem mniej nerw.

Kali90

Kali90 7 stycznia 2014 | 16:16   

Ja nie jestem za jego wypożyczeniem. Jak tylko zaczął się temat jego przenosin do nas to śledziłem jego grę i myślę, że byłby z niego pożytek. I tak jesteśmy w okresie przebudowy więc nie zaszkodziłoby dać mu szansę, najwyżej by się go wypożyczyło lub gdzieś oddało...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich