CAMPIONI 2021

 

Sprawa Lameli - c.d.

8 stycznia 2014 | 10:12 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Za nami kolejny dzień mercato, lecz konkretów brak. Wciąż mówi się jednak o Eriku Lameli z Tottenhamu.

Z naszego puntku widzenia sprawa Erika Lameli wygląda następująco:

Tottenham
Tottenhamowi patrząc na zachowanie działaczy tego klubu niespecjalnie zależy na pozbyciu się Lameli, lecz prawdopodobnie jest to tylko gra pozorów. Chodzi o możliwie największą kwotę, jaką udałoby się odzyskać z tego transferu, od klubu który zechce Argentyńczyka. Trudno się dziwić. Latem "Koguty" przepłaciły zapłaciły za niego aż 37 milionów euro.

Inter
Jeśli wierzyć donosom mediów, Interowi faktycznie zależy na tym zawodniku. Najlepszym rozwiązaniem dla Nerazzurrich byłoby wypożyczenie, gdyż tego typu transakcja byłaby tańsza i obarczona znacznie mniejszym ryzykiem. Gdyby jednak nie dało się wypożyczyć pomocnika Spurs, ewentualny transfer definitywny wchodziłby w grę dopiero wówczas, gdy Chelsea dogadało się z Guarinem w sprawie jego przenosin na Stamford Bridge. Jak wiadomo Inter znalazł porozumienie z Jose Mourinho, problemem pozostało tylko porozumienie z Kolumbijczykiem.

Erik Lamela
Sam zawodnik ma dość przesiadywania na ławce Tottenhamu. Anglia wyraźnie mu nie służy, natomiast z Italią wiążą go bardzo dobre wspomnienia. Kilka razy napominał już, że jeśli byłaby taka możliwość, chętnie wróci do Serie A. W podobnym tonie dla LaLazioSiamoNoi wypowiedział się również Jose Lamela, ojciec zawodnika - Erik nie jest szczęśliwy i chciałby wrócić do Włoch. Nie wiem czy pójdzie do Lazio, nic o tym nie wiem. Tottenham nie chce go puścić w styczniu.

Źródło: inf.własna / fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

sowa

sowa 8 stycznia 2014 | 10:23   

znając życie to wzmocnimy się... kolejnym kuzmanoviciem i pereirą

wciślok

wciślok 8 stycznia 2014 | 10:39   

jak sprzedadzą guarina, to i tak się osłabimy a nie wzmocnimy, bo nie kupią nikogo konkretnego, a tylko stracimy jego.

ksiazewi

ksiazewi 8 stycznia 2014 | 14:35   

A Milan już dogadany z Fernando. W czerwcu przyjdzie za darmo, chyba że ktoś teraz wyłoży 8 mln euro.

kamil13216

kamil13216 8 stycznia 2014 | 14:46   

Milan tez troche z dupy buduje ten zespół, bo fajnie że im naprzychodzi w cholere zawodników za darmo latem jak teraz do LM sie nie zakwalifikuja i zostana z darmowymi ogórkami na nastepny sezson (prócz świetnego hondy) bo jak dla mnie ten cały fernando to nie grajek na poziom klubów z Mediolanu. Młdoszy Cambiasso, tak byhm go okreslił.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich