Agent: Brak konkretów w sprawie Vrsaljko

11 stycznia 2014 | 11:42 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Dziennikarze i eksperci piłkarscy na Półwyspie Apenińskim swego czasu regularnie informowali o wzmożonym zainteresowaniu Interu, osobą Sime Vrsaljko. W ostatnich tygodniach głównym kandydatem do zasilenia Nerazzurrich stał się co prawda D'Ambrosio, jednak młody Chorwat nadal pozostaje bardzo ciekawą opcją.

Na temat sytuacji gracza Genui wypowiedział się jego menadżer. Co prawda nie podał żadnych konkretów, ale również nie wykluczył możliwości zmiany barw klubowych już tej zimy:

- Dla Sime gra dla Genui to ogromny zaszczyt. Czy możliwe jest jego odejście już w tym miesiącu, bądź w czerwcu? W tym momencie ciężko jest mi powiedzieć coś konkretnego, jednak klub obawia się takiej ewentualności.

Źródło: fedenerazzurra.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

InterM

InterM 11 stycznia 2014 | 11:46   

Wolał bym go niż tego D'Ambrosio

Danioxx17

Danioxx17 11 stycznia 2014 | 12:38   

On z Jonhym na prawą stronę a na Lewą Nagatomo i ktoś z trójki Contrao,Ansaldi,Criscito i było gites a nie jakiś DAmbrosio,Basta itp.

Vancore

Vancore 11 stycznia 2014 | 15:46   

Na ten moment nie gra nic wielkiego w tej Genoi mimo ze jest bardzo perspektywiczny. Jak nasi chca go dorwac to nie ma co czekac bo inne kluby nie beda sie bawic w 7 miesiecy negocjacji tylko pojdzie oferta i JEB Sime w Milanie czy innej Romie.

Czarson

Czarson 11 stycznia 2014 | 19:34   

Poczatek w serie a mial objecujacy, fajny transfer na przyszlosc

Hagaen

Hagaen 11 stycznia 2014 | 20:18   

Chcę go zamiast Wallace'a, Jonathana czy nawet Zanettiego...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich