Oficjalnie: Olsen wypożyczony do Stromgodset

9 lutego 2014 | 15:27 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Patrick Olsen przeniesie się na zasadzie wypożyczenia do końca roku do norweskiego klubu Stromsgodset IF. Ligowy sezon w Norwegii kończy się bowiem 9 listopada.

Młody Duńczyk zaliczał się do wyróżniających postaci okresu przygotowawczego czym zyskał dużą sympatię i zaufanie kibiców. W trakcie sezonu nie potrafił jednak przekonać do siebie trenera Mazzarriego i zaliczył zaledwie 24 minuty w pucharowym starciu z Trapani. 

Wcześniej sporo mówiło się o wypożyczeniu Olsena do Torino, Panathinaikosu, lub jednego z klubów Serie B.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 6

Daniello

Daniello 9 lutego 2014 | 15:45   

I tyle słyszeliśmy o Olsenie :) Szkoda i bez sensu, bo fajnie się zapowiadał. Jedna z rzeczy za ktore beknąć Wodecki

Daniello

Daniello 9 lutego 2014 | 15:45   

musi beknąć*

BlackFloyd

BlackFloyd 9 lutego 2014 | 16:29   

Man Utd opiera się teraz na Junzaju z własnej szkólki i jest mocnym ogniwem drużyny, Arsenal ogrywa swoich młodych (Gnarby) a Inter potrafi się tylko swoją młodzieżą handlować (i to bez skutku), meh.

bies

bies 9 lutego 2014 | 21:36   

no to "swietnie" ... budujemy INTER z mysla o przyszlosci ... wiec rozdajemy wszedzie najlepszych z mlodziezy ... a w 1 skladzie na lige wybiega po raz kolejny kuzmanovic ... a swego czasu grywal nawet mudingay co za mediolanska zenada

Hagaen

Hagaen 11 lutego 2014 | 19:09   

Dobra, poczekajcie - dajcie mu pograć te nieco-ponad pół roku, niech raz jeszcze udowodni swoją wartość, niech zyska pewności, ogrania. Niech wróci i walczy o swoje miejsce z Fernando (mam nadzieję;P)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich