Adriano znów strzela

10 kwietnia 2014 | 08:31 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Mimo, że Adriano już od dawna nie przywdziewa czarno - niebieskiej koszulki Interu, a jego rozstanie z Mediolanem pozostawiło po sobie spory niesmak to jednak wielu kibiców nadal z rozrzewnieniem wspomina czasy dominacji słynnego Imperatora

Brazylijczyk od dawna z mizernym skutkiem stara odbudować się w rodzimej lidze. Niedawno podpisał kontrakt z Atletico Paranaensa i zdołał już wpisać się na listę strzelców w nowych barwach. Adriano zdobył gola z meczu z The Strongest w rozgrywkach Copa Libertadores. Jego drużyna przegrała jednak 1 - 2 i już po fazie grupowej pożegnała się z rozgrywkami o Puchar Wyzwolicieli. Była to pierwsza bramka Adriano od lutego 2012 roku, kiedy reprezentował jeszcze barwy Corinthians. Gol do obejrzenia poniżej.

Jeżeli wspominamy już byłych goleadorów Nerazzurrich to warto nadmienić, że David Suazo powrócił do Cagliari Calcio. Honduranim nie będzie jednak już odpowiedzialny za zdobywanie bramek. Suazo został włączony w sztab trenerski nowego szkoleniowca tej drużyny, Ivo Pulgi, który na tym stanowisku zastąpił niedawno Diego Lopeza.

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 5

Internaldo

Internaldo 10 kwietnia 2014 | 11:07   

Dobrze, ze znów gra i mam nadzieję, że poprawi swoje życie.

gismo

gismo 10 kwietnia 2014 | 13:51   

taką bramkę to i ja bym strzelił, nie wiem czym tu się zachwycać. Zresztą Adriano ma teraz z Interen tyle wspólnego... Niedługo będziemy czytali notki o każdym piłkarzu który odszedł, czekam na info o Wesie, Julio Cezarze i innych.

Paweł08Inter

Paweł08Inter 10 kwietnia 2014 | 15:21   

Musi na prochy zarobic

master

master 10 kwietnia 2014 | 18:40   

gismo, Adriano to nie "każdy" który odszedł i jak widać spora część innych userów strony była tą informacją zainteresowana


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich