Agent: Marco udowodnił swoją wartość

27 kwietnia 2014 | 21:02 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Wywiady

Marco Andreolli bardzo rzadko w tym sezonie otrzymuje szansę zaprezentowania swoich umiejętności od trenera Mazzarriego, stąd kibice Interu mogli mieć sporo obaw co do jego postawy w starciu z Napoli. Włoch co prawda nie ustrzegł się błędów, jednak ogólnie jego występ należy ocenić dość pozytywnie i udowodnił tym samym, że może pełnić rolę wartościowego zmiennika. Na temat sytuacji Andreolliego w Interze wypowiedział się jego agent:

Twój klient zaliczył świetne zawody przeciwko Napoli. Udowodnił tym samym, że może być częścią wielkiej drużyny.

- Marco to świetny człowiek i oczywiście bardzo dobry obrońca, dlatego zasłużył na taki wieczór jak wczoraj. Osobiście nie miałem żadnych wątpliwości, że udowodni swoją wartość nawet w takim klubie jak Inter.

Nie jest jednak łatwo być w pełni przygotowanym po tylu meczach spędzonych na ławce rezerwowych.

- Andreolli to pełny profesjonalista i zawsze trenował na maksimum swoich możliwości. To oczywiste, że chciałby grać więcej, ale nadal ciężko pracował i cierpliwie czekał na swoją szansę. Już podczas występów w Pucharze Włoch dobrze się prezentował. Zasłużył sobie na częstsze występy w podstawowym składzie. 

Byłeś obecny wczoraj na San Siro. Jakie wrażenia?

- Marco miał okazję skonfrontować się ze znakomitymi zawodnikami, takimi jak Insigne, Callejon, czy Higuain. Dał sobie jednak radę i udowodnił, że może być liderem w defensywie takiego klubu jak Inter.

Jakie są najbliższe cele Twojego klienta?

- Pragnie kontynuować dotychczasową pracę. Jego zaangażowanie i poświęcenie powinny zostać docenione przez Inter, czego efektem powinny być okazję do częstszych występów. Właśnie do tego będzie dążył.

Lorenzo Crisetig, który jest współwłasnością Interu i Parmy świetnie radzi sobie na boiskach Serie B.

- Rzeczywiście rozgrywa znakomity sezon w barwach Crotone, czego dowodem są również częste powołania do kadry U-21. Udowadnia tym samym swoją wartość i ogromny potencjał. To świetny chłopak i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie otrzyma szansę występów w Serie A.  

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

Hagaen

Hagaen 29 kwietnia 2014 | 01:06   

Adnreolli liderem defensywy Interu? On to udowodnił? I beg you... No jak, może od razu Jonathana zróbmy kapitanem i będzie nasza żelazna dwójka? Przecież jego by nawet Rasiak wkręcał w murawę. Nie zagrał dna, ale to nie jest piłkarz dla Interu, a dla typowej Parmy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich