Recoba: Chciałbym jeszcze pograć

15 maja 2014 | 19:00 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Alvaro Recoba i Ivan Zamorano kilkanaście lat temu swoimi występami zachwycali kibiców Nerazzurrich i na zawsze zapisali się w historii naszego klubu. Wielu sympatyków Interu do dziś z rozrzewnieniem wspomina czasy Chino i Bam Bama. Obaj zawodnicy spotkali się na antenie radiowego programu i wspominali wspólny czas spędzony w Mediolanie:

- Ivan był jednym z tych graczy, którzy najbardziej pomogli mi po moim przybyciu do Interu.

W odpowiedzi Chilijczyk zażartował:

- Obaj znajdujemy się w bardzo ważnym momencie naszego życia i jako przyjaciele zawsze będziemy się wspierać. Chociaż w czasach Interu to Alvaro był rozpieszczanym synem prezydenta Morattiego.

Racoba wypowiedział się także na temat swojej przyszłości. Urugwajczyk wyznał, że nie śpieszno mu do podjęcia decyzji o zakończeniu kariery:

- Co prawda są plany dotyczące mojego pożegnalnego meczu, jednak ja nadal nie podjąłem jeszcze ostatecznej decyzji. Prawda jest taka, że chciałbym pozostawić po sobie lepsze wspomnienia. Poprzedni sezon był bardzo trudny. Jeżeli nadal mógłbym grać dla Nacionalu to byłbym zachwycony. W przeciwnym razie będę musiał zmienić otoczenie.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 2

Lambert

Lambert 15 maja 2014 | 20:57   

To on jeszcze gra?

l'architetto21

l'architetto21 15 maja 2014 | 21:06   

GRANDE RECOBA! GRANDE ZAMORANO! :))


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich