Alvarez: Będę poważnie myśleć o Mundialu

18 maja 2014 | 15:17 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

W niedzielny wieczór Inter Mediolan rozegra swój ostatni mecz w sezonie. Niektórzy piłkarze wybiegają już w przyszłość i myślą o nadchodzących Mistrzostwach Świata.

- W niedzielę zagram przeciwko Chievo, a już w poniedziałek mam samolot do Argentyny. Następnie zacznę poważnie myśleć o Mundialu i o przygotowaniach do Mistrzostw Świata - mówił Ricky Alvarez.

Mniej szczęścia w powołaniach na Mundial miał Esteban Cambiasso, który nie znalazł się w gronie wybranych Alejandro Sabelli. - Nie byłem tym zaskoczony. Cambiasso jest bardzo ważny dla Interu, ale to była po prostu decyzja Sabelli. Pozwolę sobie nie skomentować powodów, które doprowadziły do jego wykluczenia - powiedział piłkarz.

Alvarez w tym sezonie rozegrał więcej spotkań niż za czasów gry w Atlético Vélez Sársfield. - Kiedy dołączałem do Interu, postawiłem sobie cel, żeby jak najwięcej grać. Jestem szczęśliwy i mogę powiedzieć, że jeszcze wiele lat kariery przed nami. Chcę poprawić swoje umiejętności i jeszcze lepiej grać - zapowiedział Alvarez.

Źródło: tuttomercatoweb.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

Darkos

Darkos 18 maja 2014 | 21:58   

Skoro dostał wstępne powołanie, to wszystko w jego rękach (nogach) teraz

Danek

Danek 18 maja 2014 | 23:23   

haha przestańcie, chwała mu za to ale dośrodkowania od pół roku nie potrafi dać. Wiecznie za głebokie :)

anor

anor 19 maja 2014 | 09:22   

Nie zasługuje na mundial


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich