Argentyński kierunek Cuchu i Milito?

9 czerwca 2014 | 14:24 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Wciąż nie wiemy gdzie swoje kariery kontynuować będą Diego Milito i Esteban Cambiasso. Coraz bardziej prawdopodobny wydaje się jednak ich powrót do rodzimej ligi.

W przypadku tego pierwszego od samego początku mówiło się praktycznie o jednym klubie. Powrót Il Principe to marzenie kibiców i prezydenta Racingu Avellaneda. Właśnie Victor Blanco wypowiedział się ostatnio o możliwości ponownego zakontraktowania młodszego z braci Milito:

- Co prawda on nadal nic nie podpisał, jednak nie ma pośpiechu. Oczywiście zanim przyjdzie nie możemy niczego potwierdzać. Mogę jedynie powiedzieć, że Diego bez wątpienia stanie się naszym ambasadorem wszystkiego co niesie ze sobą futbol.

W przypadku Cuchu ciągle mówi się o pozostaniu w Europie i grze na naprawdę poważnym poziomie. O jego powrocie marzy jednak prezydent River Plate Buenos Aires, który otwarcie przyznaje, że będzie starał się przekonać Cambiasso, aby ponownie założył koszulkę jego klubu:

- Kiedy Esteban powróci ze swoich wakacji porozmawiam z nim i zobaczę, czy chciałby ponownie grać dla River Plate. Pomimo, że ma już oferty z innych klubów. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich