Real da 20-25 mln za Kovacica?

20 czerwca 2014 | 07:24 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Jak podaje Gianluca Di Marzio, pogłoski hiszpańskiej prasy na temat zainteresowania Realu Mateo Kovacićem nie są bezpodstawne.

Według Włocha, agenci Kovacića mieli niedawno z przedstawicielami Realu kurtuazyjne spotkanie. Po uzyskaniu zgody ze strony Ancelottiego, Real może złożyć Interowi ofertę za Chorwata w wysokości od 20 do 25 milionów euro.

Inter kilkakrotnie odrzucał już różne oferty za swojego pomocnika, uznając go za zawodnika nie na sprzedaż.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 21

Dziarski

Dziarski 20 czerwca 2014 | 08:42   

poproszę o newsa ze statystykami Pereiry z wczoraj

JZ4ever

JZ4ever 20 czerwca 2014 | 09:10   

Dziarski Pereira byl wczoraj najlepszym defensorem w calym spotkaniu

Nerazzurri96

Nerazzurri96 20 czerwca 2014 | 09:32   

Dziarski Pereira oberwał wczoraj kolanem w twarz ała:/

Internaldo

Internaldo 20 czerwca 2014 | 09:59   

Kovacic jest nie na sprzedaż.

Darkos

Darkos 20 czerwca 2014 | 10:17   

Niech tylko spróbują ruszyć Kovę to im zrobię z wiadomo czego jesień średniowiecza!

Drago194

Drago194 20 czerwca 2014 | 10:18   

Przecież już jasno zostało powiedziane, Kovacic zostaje w Interze, mówił o tym sam Mateo, jego agent, Thohir i każdy z zarządu Interu. Tak więc Real musiałby rzucić na stół naprawdę dużą sumę, myślę że 2 razy większą niż tu podaje Di Marzio, żeby Inter w ogóle rozważył sprzedaż Chorwata.

Hagaen

Hagaen 20 czerwca 2014 | 10:46   

No na prawdę, media przestańcie - Kova jest nie na sprzedaż. Zwłaszcza, że jak teraz dają 25 baniek i w sumie niedługo będzie tyle warty, to za 2-3 lata, jak się rozwinie będzie warty 40-50 baniek. Thohir mam nadzieję, to rozumie...

kroter32

kroter32 20 czerwca 2014 | 10:51   

Sprzedac go za 35mln i sprowadzic Quintero.

didinho

didinho 20 czerwca 2014 | 10:59   

Jak inter odrzucił w cześniej 3 oferty i nawet szachtara donieck 30 mln odrzucił to myśle że tą realu też odrzuci

didinho

didinho 20 czerwca 2014 | 11:09   

Na orangesport czytałem a tv raczej nie kłamie

didinho

didinho 20 czerwca 2014 | 11:09   

i tu też był taki komunikat

Klinsi64

Klinsi64 20 czerwca 2014 | 11:13   

no jak orange sport podaje to tak musi być,a M'Vila na wikipedii już w Interze ;)

Darkos

Darkos 20 czerwca 2014 | 12:18   

TV nie kłamie? Są ludzie którzy jeszcze w tą wierzą? Oooo

didinho

didinho 20 czerwca 2014 | 13:32   

Ja wierze w tv niech wam będzie a wy wierzycie co tu piszą

Wujek

Wujek 20 czerwca 2014 | 14:22   

Kovacic nie pojdzie, Thohir nie odda jednej z dwoch najfajniejszych zabawek za takie grosze, a co do oferty szachtara to akurat w nia wierze bo ukraincy pieniadze maja ale skupuja raczej brazylijczykow:)

granitxhaka

granitxhaka 21 czerwca 2014 | 00:07   

I poco takie newsy wiadomo ze zostanie na następny sezon