Oficjalnie: Krhin wraca do Interu i inne współwłasności

20 czerwca 2014 | 16:53 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

To już oficjalna wiadomość. Po kilkuletniej przygodzie w Bolonii, Słoweniec Rene Krhin wraca do Interu Mediolan. Działacze Nerazzurrich zdecydowali się na nabycie pełni praw do karty zawodnika, która do tej pory była współwłasnością Interu i Bolonii.

We włoskich mediach spekuluje się, że decyzja ta ma na celu wyłącznie wypełnienie wymogów UEFA dotyczących odpowiedniej liczby wychowanków zgłoszonych do rozgrywek europejskich. Agent piłkarza przyznaje jednak, że Słoweniec jest bardzo zadowolony z faktu, że wraca do Mediolanu:

- Warunki umowy? Ta kwestia pozostaje między klubami. Sam zawodnik jest bardzo szczęśliwy. Cieszy się, że wraca do domu.

Inter i Bolonia podjął już także decyzje odnoście kilku innych piłkarzy. Nerazzurri nabyli 100% praw do takich zawodników jak Andrea Romano i Andrea Bandini. Z kolei ciekawie zapowiadający się Alessandro Capello wraca do Bolonii. 

Rozstrzygnęła się również najbliższa przyszłość Luki Garritano. Współwłasność pomiędzy Interem, a Cesseną została przedłużona na kolejny sezon, więc 20-latek będzie miał możliwość występów w Serie A w barwach świeżo upieczonego beniaminka.

Przypominamy też, że już wczoraj podjęta została decyzja odnośnie Matteo Bianchettiego, który kolejny sezon spędzi w Hellas Werona.

Nadal nie wiadomo za to jaka przyszłość czeka m.in. Saphira Taidera, Ishaka Belfodila, czy Ezequiela Schelotto. Kluby mają czas na ustalenie ostatecznych rozstrzygnięć jedynie do 19:00 włoskiego czasu. Przypomnijmy, że Włoska Federacja Piłki Nożnej podjęła decyzję o zakazaniu zawierania umów na zasadzie współwłasności. W przypadku tych już trwających istnieje jednak możliwość przedłużenia ich o kolejny sezon w celu znalezienia odpowiednich rozwiązań dla zawodników (patrz Garritano).

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 8

Matt1

Matt1 20 czerwca 2014 | 17:17   

jeden z gorszych newsów..

Wisnia_pl

Wisnia_pl 20 czerwca 2014 | 19:34   

Capello to na ogranie tylko mam nadzieję, bo chłopak ma duży potencjał. To lepiej ściągać ponownie Khrin'a niż dać szansę Benassiemu lub Duncanowi. Niezrozumiała dla mnie decyzja !!

JZ4ever

JZ4ever 21 czerwca 2014 | 06:57   

Guarin zamknij pape..

stary ubek

stary ubek 21 czerwca 2014 | 09:27   

Po co nam ten DALN? czy to nie syn tego Pajaca z Jude? Agnellego

Chrisu

Chrisu 21 czerwca 2014 | 10:35   

nie to nie ten? to syn twojej matki z drugiego związku o którym ci nie mowila

stary ubek

stary ubek 22 czerwca 2014 | 20:24   

Zamknij dupe Kutasiarzu co se polamal zebra zeby se robic dobrze


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich