Herrera: Juventus idealny dla Hernandeza

13 sierpnia 2014 | 08:39 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Javier Hernandez cały czas pozostaje marzeniem wielu sympatyków Interu Mediolan odnośnie trwającego mercato. Jak to często bywa w tego typu przypadkach, Nerazzurri o pozyskanie napastnika Czerwonych Diablów rywalizują z Juventusem Turyn.

Charyzmatyczny selekcjoner reprezentacji Meksyku, Miguel Herrera swojego podopiecznego najchętniej widziałby właśnie w tym drugim klubie:

- Sądzę, że Hernandez powinien odejść z Manchesteru. Juventus byłby dla niego dobrą opcją. Jeżeli już nie ma trenera z którym przeżywałeś najlepsze chwile, a jego następca nie jest do ciebie przekonany to czas odejść. Przed Chicharito wiele możliwości i to całkiem niezłych. Jeżeli dołączyłby do Juve to Stara Dama dysponowałaby niezwykłym zespołem. Bez wątpienia byłaby to dla niego miła odmiana. Mam nadzieję, że gdziekolwiek nie trafo to będzie otrzymywał więcej minut na boisku. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 7

anor

anor 13 sierpnia 2014 | 09:41   

Już prędzej u nas sobie pograsz, a kto wie może by Mazzarri sprobował z Icardim na szpicy i po bokach Hernandez - Palacio

Internaldo

Internaldo 13 sierpnia 2014 | 10:18   

Hernandez z boku? :) nie bardzo. pewnie do nas nie przyjdzie, chyba że Vidic go skusi albo niezłe pieniążki zaoferujemy. To mercato jest dla nas zupełnie inne od poprzednich także jest mała szansa bo we wcześniejszych latach mówiliśmy o różnych piłkarzach a przychodzili jakieś pionki, a teraz Ci, o których się mówiło są już w klubie.

granitxhaka

granitxhaka 13 sierpnia 2014 | 10:43   

Hernandez za wolny na boki w FIFA 08 był jako LS w Guadalajara (Lewy skrzydłowy ) potem zamienili go na sepa pola karnego ^^ On to powinien byc u boku Icardiego a na bokach jak już Palacioi ławeczka Daniel Pablo Osvaldo

Drakon

Drakon 13 sierpnia 2014 | 11:14   

Bo w trakcie poprzednich mercato za negocjacje odpowiadał nasz ukochany Marco Branca, a w tym okienku w koncu go nie ma ;) Jak sie uda opierdolic Guarina to byc moze Groszek przyjdzie, ale osobiscie coraz bardziej powatpiewam w powodzenie.

waszka159

waszka159 13 sierpnia 2014 | 16:15   

bez opcji, poza tym potrzebny nam napastnik? wolałbym, żeby coś na skrzydle się działo..

Hagaen

Hagaen 13 sierpnia 2014 | 21:52   

Chciałbym go, bo atak miałby wiele opcji, ale skoro przyszedł Osvaldo i mamy Palacio (którzy są bardziej odpowiedni do skrzydeł) to pewnie nie przyszedłby skrzydłowy. A mi się wydaje, że prawdziwy PS/LS jest nam konieczny.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich