CAMPIONI 2021

 

Oficjalnie: Schelotto i Botta w Chievo

26 sierpnia 2014 | 20:36 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery

Ezequiel Schelotto i Ruben Botta oficjalnie zasilili szeregi Chievo Verony. Piłkarze są zadowoleni z dołączenia do nowej drużyny.

Schelotto został na rok wypożyczony do Chievo, z możliwością wykupu. - Wybór Chievo był właściwym wyborem. Sprawa zaczęła się dwa dni temu i została dopięta w krótkim czasie. Jest wiele zespołów, w których próbowałem swoich sił, ale spodobał mi się pomysł gry w tej koszulce. Jestem zawodnikiem, który zawsze chce dać jak najwięcej i zrobię co w mojej mocy, żeby grać tutaj z wielką pokorą i poświęceniem. Liczę na wiele asyst, choć najważniejsze jest to, by drużyna wygrywała - powiedział piłkarz.

Rocznym kontraktem z Chievo związał się również Botta, który podobnie jak Schelotto został na rok wypożyczony. - Jestem bardzo szczęśliwy, że jestem w Chievo. Nie mogę doczekać się rozpoczęcia treningów z moimi nowymi kolegami i nowym trenerem. Mój debiut w lidze był podczas meczu Inter - Chievo i czuję, że to właśnie los chciał, żebym grał w tym klubie - wyjaśniał zawodnik.

Źródło: chievoverona.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

castillo20

castillo20 26 sierpnia 2014 | 20:43   

Kamień z serca :)

Giacomo

Giacomo 26 sierpnia 2014 | 21:50   

Dobrze sie stało

Danilux

Danilux 26 sierpnia 2014 | 23:29   

Botta bez pierwokupu, cacy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich