Vidić się nie nudzi, studiuje język i napastników

13 października 2014 | 09:41 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

O tym jak ważna jest komunikacja w zespole, nie trzeba nikogo przekonywać. Zwłaszcza jeżeli grasz w obronie i wszyscy oczekują, że będziesz liderem tej formacji.

Nemanja Vidić odczuwa trudy występów w Serie A, gdzie wystawiany jest w 3-osobowym bloku obronnym, choć w swojej karierze przez większość meczów grał w 4-osobowym ustawieniu.

Serb rozumie, że aby "dogadać" się na boisku z Juanem Jesusem czy Ranocchią, a także Samirem Handanovićem musi poznać język włoski. Pozostałych dwóch defensorów Interu, raczej nie podejrzewamy o znajomość języka angielskiego. Nemanja według La Gazzetta dello Sport bardzo intensywnie uczy się języka włoskiego, szczególnie w ostatnich dniach, kiedy mamy przerwę spowodowaną meczami reprezentacji narodowych.

Nemanja korzystając z wolnego czasu robi coś jeszcze. Ze specjalnie przygotowanych dla niego materiałów video, studiuje boiskowe zachowania napastników grających w Serie A i porównuje to z grą snajperów w Premier League. Czy to przyniesie efekty? Inter oraz jego kibice pokładali wielkie nadzieje wobec transferu Serba, liczymy więc że zgodnie z oczekiwaniami, stanie się on prawdziwym liderem, jakiego znamy z Manchesteru United.

Źródło: fcinternews.it / gds

Polecane newsy

Komentarze: 3

Feldmman

Feldmman

13 października 2014 | 14:49

Może warto, żeby się dogadał. Limit wpadek (chyba?) już wykorzystany.

s0ket

s0ket

13 października 2014 | 16:22

Kto liczył to liczył wiek robi swoje ' szybkość i zwrotność poszły w las, mam nadzieje że to mu coś da i przeniesie się to na drużynę

domi

domi

13 października 2014 | 16:26

Uczyć a nauczyć to też różnica. Powodzenia w tym, gdyż z całą pewnością wie, czego się od niego oczekuje.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich