Ranga: Solidny rezerwowy

domi

Użytkownik

Imię i nazwisko: Dominik
Data urodzenia: 19 czerwca 1996
Wiek: 28 lat
Województwo: dolnośląskie
Rejestracja: 9 maja 2012
Ostatnie logowanie: 19 czerwca 2024 | 14:20
Informacje o sobie: ZaINTEResowania: piłka nożna, koszykówka

4426

Dni w serwisie

1729

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Atletico pyta o Frattesiego? 7 maja 2024 | 19:19   

Nie ma mowy. Ja wiem, jak to się skończy. Sprzedamy go i miejsce w pomocy uzupełnimy kimś gorszym typu Klassena. Frattesi to najlepszy (obecnie) joker z ławki i nikt lepszy nie może nam się trafić.

Dumfries: To było głupie 29 kwietnia 2024 | 19:30   

Nikt nic nie odjebał, no to Dumfries nie potrafił się oprzeć. Całość oczywiście w kontekście derbów, niby po prostu niepoważna, dla pośmiania się, ale w kontekście Interu, który szósty raz zgniótł Milan, pokazuje brak klasy i daje tylko pretekst do ataków.

Nieoficjalna domowa koszulka Interu - 2024/25 20 kwietnia 2024 | 19:52   

Gdyby pociągnąć pionowe paski do końca byłoby zajebiście, mam nadzieję że tył też co najmniej taki jak z przodu. Tak jakby Nike chciało za wszelką cenę robić rewolucje (kiedyś wystarczyło zmienić szerokość pasków i deseń niebieskiego). Emblemat za scudetto wydaje się odrobinę za nisko. Ogólnie tragedii nie ma. Tak czy owak trzeba będzie kupić, w ogóle czuję że sprzedaż koszulek na nowy sezon będzie rekordowa :)

Inzaghi: Miło byłoby wygrać z Milanem 15 kwietnia 2024 | 09:06   

Dzięki Bogu jesteśmy już w takiej sytuacji, że nawet dziadowsko grając nikt nam nie powinien już odebrać scudetto, natomiast ewidentnie nasza machina się zacięła, dobrze że już kwiecień i że wcześniej nie mieliśmy takich zadyszek, a nie styczeń. Jedno jest pewne, trzeba zrobić wszystko, by pokonać Milan, a w najgorszym przypadku dopiero Torino.

GdS: Bento idealnym następcą Sommera 8 kwietnia 2024 | 09:53   

Skoro Audero odchodzi, to skoro i tak kogoś pozyskamy to przydałoby się sprowadzić w letnim okienku nowego bramkarza z myślą odebrania nauki, a potem zastąpienia Sommera: np. Bento, Di Gregorio.

Czy letnie decyzje transferowe były słuszne? 27 lutego 2024 | 11:16   

Pavard to było znakomite posunięcie, ale działania z zeszłego okienka ogólnie były ryzykowne. Na ten sezon musi już wystarczyć, ale potrzeba została przeniesiona na następne mercato i nie wiem, czy sam Taremi ją wypełni.

Angielskie zespoły zachwycają się Inzaghim 27 lutego 2024 | 11:12   

Bylibyśmy nierozsądni myśląc, że sukcesy Interu nie przeniosą się na zainteresowanie Inzaghim. Ale powiedzmy sobie szczerze, sam Inzaghi czeka na swoje pierwsze scudetto we Włoszech, w Italii i w Interze jest mu dobrze. Gdzie teraz miałby lepiej? Liverpool celuje w Xabiego Alonso, Barcelona we Flicka ale jeśli nie w Niemca to na pewno ma bardziej "swoich" kandydatów niż Simone, a czy pójście do Chelsea, ManU i znowu babranie się w nowych składach, ustawieniach, jest dla naszego trenera awansem sportowym? No nie żartujmy. Prawdziwe wyzwanie po celu na ten sezon, jakim jest scudetto, byłaby jego obrona i powalczenie w Europie na równi z najlepszymi, w zespole, jaki stworzył i niemiłosiernie rozwinął w Mediolanie.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama