Laxalt i Longo rozpoczęli sezon

5 grudnia 2014 | 20:03 Redaktor: realtalk Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Diego Laxalt rozegrał swoje pierwsze spotkanie w barwach Empoli. Jego drużyna rozgrywała mecz w Pucharze Włocha, a ich przeciwnikiem była Genoa.

Diego spisał się bardzo dobrze, strzelił bramkę a wśród fachowców został uznany za jednego z najlepszych graczy tego widowiska. Jego agent dodał po meczu, że Empoli chce do końca sezonu zatrzymać naszego gracza i zobaczyć jak dalej rozwinie się sytuacja.

Bardzo udany występ zaliczył też Samuele Longo, który wszedł w 81. minucie spotkania Cagliari-Modena i strzelił dwie bramki. Jego Cagliari wygrało dopiero po rzutach karnych 5-4. Po 90 minutach gry było 2-2, a w dogrywce obie ekipy strzeliły sobie znowu po dwa gole.

Oby te dobre występy naszych wypożyczonych graczy były początkiem ich regularnej gry w swoich obecnych zespołach.

Źródło: sempreinter