CDS: Mancini zgadza się na Rolando

20 grudnia 2014 | 10:02 Redaktor: Danilux Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Corriere dello Sport odświeżyło sprawę Rolando. Obrońca ten, w poprzednim sezonie, świetnie spisywał się w barwach Interu, jednak klub nie zdołał porozumieć się z FC Porto odnośnie kwoty transferu.

Kontrakt Portugalczyka kończy się w czerwcu, przez to cena powinna być niska. W takiej sytuacji, Mancini dałby zielone światło na ten transfer. Problemem może być zainteresowanie Juventusu i Lazio.

Kolejnym kandydatem na zasilenie obrony Interu jest Nastasic, dla którego również byłby powrót do Włoch. Serb dołączyłby do Nerazzurrich najprawdopodobniej na zasadzie wypożyczenia.

Manciniego interesuje również Fabian Murillo z Granady, jednak jedyną szansą na pozyskanie tego piłkarza miałby być transfer definitywny. Kolejną trudnością mogłaby okazać się konkurencja innych klubów.

Aby którykolwiek z tych ruchów doszedł do skutku, najprawdopodobniej konieczne będzie odejście Nemanji Vidicia. Serb dołączył do Interu w czerwcu, na zasadzie wolnego transferu.

Źródło: Fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 8

Garon_92

Garon_92

20 grudnia 2014 | 11:21

Dla wszystkich wymienionych duze tak zwlascza rolando. Murillo tez fajny transfer perspektywicznego obroncy jesli cena nie byłaby duza brac, nastasic z opcja wykupu tylko i wylacznie w innym wypadku nie ma sensu

Darkos

Darkos

20 grudnia 2014 | 13:33

Oby Rolando wypiął się na nasz klub, za zmarnowanie mu pół roku życia i kariery. Życzę mu jak najlepiej, ale ktoś z tych debili u nas rządzących musi dostać nauczkę

kanonier940106

kanonier940106

20 grudnia 2014 | 14:39

Natasicia lub Murillo sciagnac

Olsze

Olsze

20 grudnia 2014 | 15:23

W jaki sposób nasz klub zmarnował mu pół roku życia i kariery? :o

granitxhaka

granitxhaka

20 grudnia 2014 | 15:50

Ciekaw jestem w jakiej jest dyspozycji na dzien dzisiejszy

Hagaen

Hagaen

21 grudnia 2014 | 00:45

Olsze, to albo mało wiesz, albo mało czytałeś, albo i to i to. Nasz klub, ostatnimi laty skutecznie wypina się na niektórych piłkarzy i powoli zaczyna z tego słynąć. Rolando mieliśmy obowiązek wykupić, zwłaszcza po tym co dla nas robił w obronie. Potem ZBOJKOTOWAŁ Porto za wygórowane żądania w jego temacie, tak aby Inter mógł go wykupić. Jasno wypowiadał się, że nie będzie chciał dawać z siebie wiele, jeśli Porto się tak zachowa. WOBEC TAKICH DEKLARACJI I WCZEŚNIEJSZYCH DOKONAŃ, INTER PO PROSTU MIAŁ OBOWIĄZEK ZAGWARANTOWAĆ MU BEZPIECZEŃSTWO I CIĄGŁOŚĆ GRY. On w Porto grzeje ławę w rezerwach teraz za karę. Tak Inter mu zmarnował pół roku. @Darkos, ja się obawiam, że mamy wciąż w Interze ludzi, którzy nie potrafią wyciągać wniosków i niczego by się nikt nie nauczył. Rolando, Nastasić i Murillo na tak, Vidić (z powodów medialnych) powinien być jako głęboki rezerwowy, Campagnaro powinniśmy oddać i Andreollego, Juan i Rano powinni czuć konkurencję, wtedy może będą się bardziej starać.

Olsze

Olsze

21 grudnia 2014 | 09:40

Ale jaki obowiązek? To, że zawodnik powiedział, że chce tylko do nas i potem sam poszedł na wojnę z Porto, choć znał klub i wiedział, że w takiej sytuacji będą woleli stracić niż go puścić? Doszedł Vidić, Campagnaro nie przejawiał oznak chęci opuszczenia klubu, mieliśmy ścisk w obronie i braki na innych pozycjach i Rolando w takiej sytuacji nie był dla nas priorytetem. Sytuacja według mnie była jasna, albo Campagnaro zwolni miejsce / cena będzie niższa, albo transferu nie będzie. To, że Rolando ma zmarnowane pól roku, to przede wszystkim konsekwencja jego działań. Przecież miał oferty aż do ostatniego dnia mercato. Wiedział, że Inter najprawdopodobniej nie wypali. Dla mnie już sam fakt, że nadal się o nim mówi wewnątrz klubu w kwestii styczniowych wzmocnień, znaczy, że my mu jakiejś wielkiej "krzywdy" nie zrobiliśmy, nie widzę też agenta krzyczącego jak to Inter zrobił jego klienta w ****. (to też nie wyklucza całkowicie teorii, że to mógł być misterny plan Ausilio wliczający mozliwość półrocznego "przemęczenia" na co sam zawodnik mógł sie zgodzić, choc wydaje mi sie to mało prawdpodobne).

SlimShady

SlimShady

22 grudnia 2014 | 09:22

Na ten moment mamy 5 stoperów, 2 trzeba sie pozbyć żeby jeden przyszedł.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich