OFICJALNIE: Laxalt w Genui (AKTUALIZACJA)

30 stycznia 2015 | 18:32 Redaktor: Danilux Kategoria:Transfery

Laxalt pierwotnie miał przebywać do końca sezonu na wypożyczeniu w Empoli. Plany jednak musiały ulec zmianie, gdyż piłkarz wrócił do Interu już teraz.

Oficjalny komunikat Empoli:
Empoli informuje, że zostało osiągnięte porozumienie z Interem odnośnie zakończenia wypożyczenia Diego Laxalta.

Niebawem powinniśmy się przekonać czy Urugwajczyk teraz zostanie w Interze, czy jednak zostanie wysłany do innego klubu. W barwach Empoli Diego zagrał 7 spotkań, zdobywając przy tym 1 bramkę.

30.01.2015 21:40
Według komunikatu widniejącego na oficjalnej stronie internetowej Interu, nowym klubym Laxalta jest Genoa. Wypożyczenie zawiera opcję pierwokupu.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 9

Lambert

Lambert 30 stycznia 2015 | 19:12   

Mógłby pograć w końcu u nas...

Nerazzurri96

Nerazzurri96 30 stycznia 2015 | 19:24   

Taa...w Empoli rezerwowy, ale u nas miałby grać...

Internaldo

Internaldo 30 stycznia 2015 | 20:31   

Dałbym mu szansę i zostawiłbym go.

Darkos

Darkos 30 stycznia 2015 | 20:37   

Nam w tej chwili nie potrzeba młodych wilków. I tak mamy ogromne kłopoty ze zdobywaniem bramek. Młodzi niech się ogrywają i może kiedyś wrócą.

budbundy

budbundy 30 stycznia 2015 | 21:44   

już został wypożyczony do Genoi :) nie zagrzał miejsca :)

scozzi

scozzi 30 stycznia 2015 | 21:45   

kuźwa jeden i jedyny gracz z kompilacji youtube'bowych, który rok temu zachwycił mnie jednym: nigdy, naprawdę NIGDY nie poddawał się w trakcie gry. można było go ściąć na skrzydle, a on wolał wstać i dalej lecieć z akcją, niż leżeć jak na biwaku. można było go ściąć w polu karnym, a on zamiast wymuszać karnego wolał lecieć za piłką, byle strzelić albo komuś podać. a przecież mógł udawać nagłe pogryzienie przez piranie. pewnie skończy gównianie w kontekście światowego futbolu, ale tego jednego nie można mu odmówić: napieprzania, a nie umierania pod ciężarem sędziowskiej chorągiewki. Dla mnie: fajnie że wraca. Komuś w Empoli wydał się gówniaty, trudno. Niech pokaże się Manciniemu na treningach i może akurat "odpali"?. a jak nie odpali, to w sumie kogo to wzruszy...?

Olsze

Olsze 30 stycznia 2015 | 23:29   

Wypożyczenie jest na 18 miesięcy, jak podaje oficjalna strona Genoy, więc do 2016.

Hagaen

Hagaen 31 stycznia 2015 | 00:29   

Niech wróci. Ograł trochę (wiem, że marnie) ligę, coś tam widział, coś tam wie. Dać mu 5 meczów, w tym ze dwie połowy tylko i powinno się wyjaśnić. Sprzedać za €3mln euro jeśli ktoś byłby zainteresowany w czerwcu, albo mieć nadzieję, że coś wypali w końcu, może Mancio mu jakiś impuls sprzeda...

Hagaen