Mediaset: Inter zaproponuje Yayi Toure 4 mln. euro

24 kwietnia 2015 | 23:32 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Yaya Toure wyznał ostatnio, że w wyborze pracodawcy na kolejny sezon kierował się będzie przede wszystkim wyzwaniem sportowym i projektem jaki przedstawi mu dany klub. W kontekście tych słów wydaje się, że Inter Mediolan nie musi stać wcale na straconej pozycji w wyścigu o reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej.

Wiadomo jednak, że jeden z czołowym pomocników nie tylko samej Premier League, ale i na świecie zdecyduje się nagle grać za przysłowiowe drobne. Nic więc dziwnego, że zdaniem dziennikarzy stacji Mediaset Iworyjczyk z miejsca stałby się najlepiej opłacanym graczem Nerazzurrich.

Inter miałby zaproponować piłkarzowi Manchesteru City, aż 4-letni kontrakt na mocy którego inkasowałby 4 mln. euro na sezon, plus ewentualne bonusy. Trochę kontrowersji może budzić długość umowy. Nie można bowiem zapominać, że Yaya Toure ma już na karku 31-lat. Bez wątpienia wniósłby jednak sporo jakości do drugiej linii drużyny Roberto Manciniego.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 3

Darkos

Darkos 24 kwietnia 2015 | 23:52   

Dawać zawodnikowi 31 letniemu 4-letni kontrakt na 4mln? Nikt w tym Interze nie uczy się na błędach? Zróbcie sobie jakąś kuźwa kartkę z błędami z poprzednich lat chociaż...

bies

bies 25 kwietnia 2015 | 00:51   

ale dlaczego 4 letni kontrakt ... dajmy mu dozywotnio po 4 miliony ... bo niby czemu NIE

Hagaen

Hagaen 25 kwietnia 2015 | 23:13   

Moim zdaniem można ściągnąć młodszego, o uznanej jakości piłkarza za podobne bądź minimalnie większe pieniądze.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich