Krhin na dłużej w Hiszpanii?

1 maja 2015 | 00:24 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Pobyt w Hiszpanii bardzo służy Rene Krhinowi. Słoweński pomocnik z miejsca wywalczył sobie wyjściowy skład w Cordobie i zbiera dobre recenzje za swoje występy.

Sytuacja Los Califas jest nie do pozazdroszczenia. Klub jest czerwoną latarnią Primera Division i niechybnie zmierza w kierunku niższej klasy rozgrywkowej. Hiszpańscy dziennikarze są jednak przekonani, że Krhin swoimi występami wywarł na tyle dobre wrażenie, ze bez problemu znajdzie zatrudnienie w innej drużynie z hiszpańskiej elity.

Słoweniec latem po kilkuletniej przerwie powrócił do Mediolanu jednak podobnie jak za pierwszym razem był jedynie uzupełnieniem kadry pierwszego zespołu, a jego największym atutem był fakt, że jako wychowanek młodzieżowej akademii klubu pomógł Interowi w wypełnieniu wymagań UEFA w kontekście udziału w Lidze Europy. Po zakończeniu sezonu Krhin powróci do Interu z którym wiąże go jeszcze roczny kontrakt.

Na co dzień nie śledzimy z uwagą poczynań Cordoby i Rene Krhina jednak cieszą nas pochlebne recenzje pod jego adresem. W naszym kraju póki co najgłośniej było o jego starciu z Grzegorzem Krychowiakiem w skutek którego reprezentant Polski opuścił murawę z czerwoną kartką.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

Internaldo

Internaldo 1 maja 2015 | 00:39   

Dla mnie to jest on słabym zawodnikiem, Inter to za wysokie progi dla niego.

Francesco

Francesco 1 maja 2015 | 08:49   

Popieram, niech odchodzi...

granitxhaka

granitxhaka 1 maja 2015 | 12:27   

słąby piłkarz jak już kiedyś pisałem poziom Jodłowca z Legii xD

ciechan

ciechan 1 maja 2015 | 14:45   

niech idzie w swiat kolejny wychowanek. dobrze to swiadczy o naszej szkolce ale niekoniecznie o naszej polityce i druzynie

czachor

czachor 1 maja 2015 | 15:01   

A po co nam taki wychowanek? Niech idzie nawet do Zagłębia Sosnowiec


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich