Thohir mówi "tak" dla Joveticia i Toure

17 maja 2015 | 20:46 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Derby d'Italia to nie jedyny powód dla którego w ten weekend w Mediolanie pojawił się Erick Thohir. Celem wizyty Prezydenta Interu było również zbliżające się wielkimi krokami mercato.

W specjalnym spotkaniu oprócz Thohira i Roberto Manciniego udział wzięli również Marco Fassone i Michael Bolingbroke. Zdaniem Sky Sport, a także innych źródeł najważniejszym efektem wzmożonych dyskusji było zielone światło dla dwóch znaczących transakcji. Erick Thohir wyraził ostateczną akceptację dla prób sprowadzenia dwójki graczy Manchesteru City - Yayi Toure i Stevana Joveticia. Indonezyjczyk zapewnił również, że Inter będzie w stanie podołać finansowo takiemu wyzwaniu.

Trener Mancini przedstawił również listę potencjalnych wzmocnień na konkretnych pozycjach, wraz z ewentualnymi alternatywami. W odpowiedzi miał otrzymać zapewnienie, że w przyszłym sezonie dysponował będzie zespołem na miarę swoich oczekiwań.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 4

Kiksu

Kiksu 17 maja 2015 | 21:08   

Nie uwierzę póki nie zobaczę

Francesco

Francesco 17 maja 2015 | 21:46   

Hah, niedowiarek :D

granitxhaka

granitxhaka 17 maja 2015 | 23:47   

A Ja w to wierze Mancini jest przekonowującym trenerem swiadczy to o sprowadzeniu Poldiego czy tez Shaqiriego

maestro84

maestro84 18 maja 2015 | 18:13   

I wszystko było by fajnie, gdyby nie to, że Yayą Toure zainteresowany jest też Milan, Juventus (Dybale już nam sprzątneli) i co najgorsze jacyś Katarczycy!!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich