Agent: Monsour przekonał Toure

31 maja 2015 | 18:40 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Na samym początku wiadomości łączące Yaya Toure z transferem do Interu Mediolan wydawały się jedynie nierealną mrzonką kibiców klubu ze stolicy Lombardii. Z biegiem czasu, kiedy fani zaczęli nabierać przekonania, że transakcja ma jednak szansę powodzenia sytuacja uległa zmianie o 180 stopni.

Agent Iworyjczyka kolejny raz dał do zrozumienia, że piłkarz w przyszłym sezonie będzie nadal reprezentował barwy Manchesteru City. O wszystkim miała zdecydować bezpośrednia rozmowa z właścicielem klubu.

- Yaya zostaje w City. Właściciel klubu powiedział mu, że musi zostać. Monsour stwierdził, że mój klient nadal jest niezwykle ważny dla tej drużyny. City nie będzie podejmować żadnych dyskusji odnośnie jego odejścia.

- To dobra wiadomość. Ludzie starali się stworzyć pozory, że Yayi chodzi wyłącznie o pieniądze, a one nie miały żadnego znaczenia. Liczył się wyłącznie respekt. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 5

nwk

nwk 31 maja 2015 | 18:56   

A po co nam Ture. Mamy swojego Iworyjczyka.

castillo20

castillo20 31 maja 2015 | 19:04   

Tak jak gdzieś to na stronie można było to przeczytać, potrzebni nam liderzy, najlepiej ze dwóch, jeden w obronie drugi w pomocy, myślę że od razu cała drużyna zaczęła by grać. Toure się do tego nadaje więc to jest must have

Wiktor

Wiktor 31 maja 2015 | 20:28   

O Toure niestety możemy zapomnieć. Trzeba szukać innych realnych wzmocnień.

stary ubek

stary ubek 1 czerwca 2015 | 07:34   

To tylko pokazuje jacy "inteligencji" pracują w City Yaya zagrał 2-3 dobre ostatnie mecze i juz im się odwidzialo. Dlatego przez swój profesjonalizm może kiedyś wygraja gr. w LM a tam może nawet przejda do 1/4.

Kolo97

Kolo97 1 czerwca 2015 | 10:22   

Ibra też deklarował w 2009, że z Interu sie nie rusza, a kilka dni poźniej był już w barcy


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich