Motta: Inter byłby wyzwaniem

14 lipca 2015 | 14:52 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Przygoda Thiago Motty z PSG powoli dobiega końca. Wskazują na to również słowa samego piłkarza, który na łamach Gazzetta dello Sport mówił o zakończeniu pewnego etapu w jego karierze. Brazylijczyk stwierdził również, że chciałby ponownie zagrać w Interze Mediolan:

- Mam wrażenie, że pewien cykl dobiegł końca. Dałem z siebie wiele i wiele również otrzymałem w zamian. Pozostanie w Paryżu byłoby najbardziej komfortowym wyjściem, ale muszę być uczciwy wobec siebie i klubu, który pokochałem. To nie kwestia pieniędzy, tylko wyzwań.

- Powrót do Interu byłby prawdziwym wyzwaniem. Udowodnił to już Mancini, który zdecydował się dołączyć do klubu w bardzo newralgicznym momencie. To stymulujące, a zarazem normalne, że chciałbym powrócić do klubu z którym wygrałem wszystko.

- Atletico posiada te same argumenty co Inter. Ten klub znajduje się w czołówce europejskiej i hiszpańskiej piłki, co nie jest proste, kiedy za rywali ma się Barcelonę i Real Madryt. Nie potrzebowałbym dodatkowej motywacji. Zrobiłbym wszystko, aby zaprezentować się lepiej, niż przy pierwszym podejściu, kiedy na przeszkodzie stanęły mi kontuzje.  

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 8

Internaldo

Internaldo 14 lipca 2015 | 14:57   

Byłeś raz i wystarczy.

wojekveteran

wojekveteran 14 lipca 2015 | 15:49   

bardzo lubiłem Motte ale to już chyba nie te lata, powinniśmy stawiać na młodzież.

Mikolaj284

Mikolaj284 14 lipca 2015 | 16:15   

Ja mimo wszystko chciałbym żeby przyszedł ktoś z "Mistrzów", których tak za wszelką cenę (właściwie to za bezcen) pozbywaliśmy się w ostatnich latach. Najbardziej brakuje kogoś takiego jak Sneijder, ale nie można mieć wszystkiego. Motta również mi się podobał i co prawda jest już staruszkiem, ale nie można grać samą młodzieżą, trzeba mieć jakiegoś lidera, który pokaże gówniarzom jak się gra w piłkę ;-)

Loon

Loon 14 lipca 2015 | 16:18   

Podobnie jak Ibra, nie pasuje do planu biznesowego i sportowego. Ponadto ja go akurat z wielkiej ekipy Mou wspominam jako jeden z gorszych elementów. Nieee... lepiej rozejrzeć się za kimś młodszym.

yoda79

yoda79 14 lipca 2015 | 16:27   

Z daleka od Interu.

maestro84

maestro84 14 lipca 2015 | 16:29   

Zdecydowanie chętniej bym przygarnął Ibrę, do tego Perisic i zostawić Shaquiriego i mamy skład gotowy. W środku itak ma rządzić Kondogbia, więc to by była trochę niekonsekwencja ściągać teraz Motte.

Internaldo

Internaldo 14 lipca 2015 | 18:34   

Ibrę? Człowieka, który mówił, że "gdyby nie on to Inter nic by nie osiągnął"? Nigdy w życiu.

KrytycznyyInter2010

KrytycznyyInter2010 15 lipca 2015 | 07:45   

Lecz zobaczcie, Rok 2013/14 Mieliśmy staruszków takich jak Cambiasso,Samuel, Milito, Zanetti i co? Pod koniec sezonu mieliśmy 4 miejsce, rok później oddaliśmy tych zawodników liderów (Cambiasso-Wielki taktyk i lider drużyny) Samuel(Lider Obrony) no i mamy 7 miejsce a "niby" lepszych zawodników.... Potrzebny nam jakiś lider jakimi byli Cambiasso i Samuel, Motta jest niezbędny.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich