Perisić: Wszystko zależy od Wolfsburga

14 lipca 2015 | 20:14 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Nie ustaje medialne zamieszanie w związku z Ivanem Perisiciem i jego ewentualnym transferem do Interu Mediolan. Na łamach Kickera głos w sprawie postanowił zabrać sam główny zainteresowany: 

- W futbolu nigdy nie możesz mówić nigdy. Nie mówię o tym czego chcę dla siebie, ale mogę zapewnić, że na ten moment w 100% jestem skoncentrowany na Wolfsburgu. Jeśli klub będzie chciał mnie zatrzymać to zostanę, jeśli nie to odejdę. Zależy mi tylko na znalezieniu jak najlepszego rozwiązania zarówno dla mnie, jak i klubu. Nowy kontrakt? jestem tutaj szczęśliwy, więc jeśli otrzymam dobrą ofertę to nie widzę problemów, aby ją zaakceptować.   

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 8

Yascarr

Yascarr 14 lipca 2015 | 20:21   

Trzymaj się z daleka ty pokrako. Ludzie módlcie się by nigdy tu nie trafił, albowiem jest to prawdziwe piłkarskie gunwo. Kolejne zgniłe bałkańskie jajo obok Brozovica.

Danek

Danek 14 lipca 2015 | 21:13   

Jest łączony z Interem dlatego wyzywasz i obrażasz? Twój komentarz nie jest wgl. merytoryczny, a obraża nieco lepiej wychowanych...

Yascarr

Yascarr 14 lipca 2015 | 21:47   

Przybliżyłem tylko nieco umiejętności tego pseudo-skrzydłowego. Takie coś łączone z Interem działa mi na nerwy, tym bardziej że jeszcze niedawno miałem nadzieje na Jovetića czy Salaha.

stary ubek

stary ubek 14 lipca 2015 | 22:02   

Jesteś Jun a kogoś obrażasz mam nadzieję, że Perisic swoją grą narobi ci takiego wstydu na stronach kibicowskich Interu, że z nich znikniesz, albo najbidniej zmienisz konto.

MrBlue

MrBlue 15 lipca 2015 | 03:37   

Mam nadzieje że Perisic trafi do Interu, aż żal patrzeć na wypociny gówno-znawcy Yascarra, Jovetic może zagrać maksymalnie 10 meczy w sezonie a Salah polega tylko na swojej szybkości w ataku pozycyjnym Manciniego będzie się tak samo plątać o własne nogi jak Shaqiri.

Miczel

Miczel 15 lipca 2015 | 07:35   

Ja tam zawsze chciałem Perisića w Interze. Dobry piłkarz. Forza!

Danek

Danek 15 lipca 2015 | 11:29   

Nie lubię podludzkich zachowań. Np. Guarin to jeździeć bez głowy i niekiedy ma nieprzemyślane zagrania. Ale to nie sprawia z niego głupiej małpy. Jako kibic Interu kibicuje i wspieram każdego zawodnika jaki trafia na Meazza, należy obdarzyć zawodnika kredytem zaufania, a nie hejtować jeszcze przed debiutem...

Yascarr

Yascarr 15 lipca 2015 | 12:56   

A ja mam to w dupie. Dosyć tego ciągłego partaczenia i walki o 7 miejsce. Pozbędziemy się jednego Alvareza a na jego miejsce przychodzi drugi, a do tego wszyscy zachwyceni bo obejrzeli kompilacje na youtube i wydaje im się że ten gunwo-skrzydłowy prezentuje jakiś poziom. Otrząśnijcie się bo łykacie wszystko jak pelikany, a potem "dlaczego?" "z takim składem 7 miejsce?" wielkie zdziwienie. Przecież on w Wolfsburgu grał super... XD


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich