Mancini: Za nami dobry obóz

15 lipca 2015 | 23:29 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Tuż po zakończeniu mecz z Carpi, Roberto Mancini krótko skomentował nie tylko samo spotkanie, ale i cały obóz przygotowawczy w Brunico. Szkoleniowiec wypowiedział się również na temat kilku zawodników:

- Jestem zadowolony z pracy jaka wykonaliśmy przez ostatnie 11 dni. Mogliśmy skupić się na każdym aspekcie po trochu. Niektóre rzeczy wykonaliśmy lepiej, inne nieco gorzej, ale to normalne. 

- Dimarco to utalentowany młodzieżowiec, ale nadal musi się rozwijać. Jest lewonożny i właśnie na boku obrony wygląda najlepiej. Będziemy stawiać na tych, którzy w danej chwili będą w najlepszej formie.

- Nowy napastnik? Negocjacje bywają czasem trudniejsze, niż zwykle. Kiedy dobry zespół sprzedaje dobrego zawodnika to musi sprowadzić na jego pozycję równie utalentowanego gracza. Nie wiem, czy Perisić do nas dołączy. Wykonaliśmy świetną pracę podczas tego obozu, a przed nami kolejne 30 dni przygotowań. Teraz wylatujemy do Chin. Klub pracuje nad pozyskaniem klasowych graczy.

- Kondogbia to bardzo dobry piłkarz z wielkim polem do dalszego rozwoju. Musi jeszcze przyzwyczaić się do zmiany metod treningowych. Każdy z zawodników trenował dobrze jednak musimy ograniczyć naszą kadrę do 25 zawodników.

- To był pierwszy mecz Kovacicia na tej pozycji, lecz prezentował się całkiem dobrze. Od niego zależy czy będzie występował tam w przyszłości. Grając przed obrońcami musisz do minimum ograniczyć straty i być w stanie odzyskiwać futbolówkę. 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich