Agent: Nie ma jeszcze nic pewnego

21 lipca 2015 | 22:47 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Menadżer Ivana Perisicia dał się już poznać jako wielki zwolennik transferu jego klienta do Interu Mediolan. Dzisiaj zdementował jednak doniesienia niektórych mediów o osiągnięciu porozumienia pomiędzy klubami:

- Transakcja nie jest jeszcze zakończona. Cały czas istnieje dystans między klubami i jak mówiłem już wcześniej, powinniśmy uzbroić się w cierpliwość. Osobiście jestem optymistą, mimo że Wolfsburg nie jest zbytnio chętny do sprzedaży piłkarza.

- Ivana obowiązuje jeszcze 2-letni kontrakt i on bardzo szanuje swojego pracodawcę. Również klub uważa go za istotny element projektu ze względu na jego wszechstronność. Powtarzam, że musimy być cierpliwi. Perisić otrzymał ofertę przedłużenia kontraktu. W tej chwili nie bierzemy tego jednak pod uwagę, więc odmówiliśmy.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 3

Darkos

Darkos 21 lipca 2015 | 22:49   

A Szakira już od dawna na walizkach siedzi...

maestro84

maestro84 21 lipca 2015 | 23:32   

Nie dobrze, w ofensywie jesteśmy cieniutcy. Jak na razie 0 wzmocnień w tej formacji i jeszcze wyjazd Shaqa. Sprężać się Panowie i nie koniecznie mieszać cały czas w kotle Salah-Perisic-JoveticCuadrado. Wygórowana cena albo zawodnik nie chce, nie naciskajmy tylko szukajmy gdzie indziej.

granitxhaka

granitxhaka 22 lipca 2015 | 15:43   

Wiadomo ze jest gorsza opcja niz Shak ale mysle ze z Brozoviciem i Kovaciciem moze dobrze sie zgrac


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich