Hernanes na radarze Barcelony

20 sierpnia 2015 | 01:31 Redaktor: Loon Kategoria:Transfery

Podczas, gdy Hernanes jest (obok Kovacicia) jednym z pomocników, o których kibice Interu zwykli mówić "mógłby pokazywać coś więcej", na zawodnika Interu znów zaczaiła się hiszpańska potęga.

Tym razem mowa o FC Barcelonie, która ponoć już w styczniu, zaraz po ustaniu embarga transferowego, chciałaby wzmocnić swoją drugą linię brazylijskim piłkarzem. Miałby być on alternatywą wobec niepowodzenia operacji sprowadzenia Paula Pogby z Juventusu.

Barcelona przez najbliższe pół roku ma zamiar intensywnie przyglądać się Hernanesowi i sfinalizować jego transfer już na początku stycznia - oczywiście o ile znacząco jej w tym czasie nie rozczaruje. Nie wydaje się też, by ktokolwiek w samym Interze oponował przeciwko takiemu rozwiązaniu. W maju zawodnik będzie świętował 31. urodziny i klub zapewne chętnie odzyska choć część z 18 milionów zapłaconych Lazio za troszkę jednak rozczarowującego zawodnika. 

Źródło: TuttoMercatoWeb

Polecane newsy

Komentarze: 4

Drakon

Drakon 20 sierpnia 2015 | 04:24   

Lubie go, mam nadzieje ze w koncu przypomni sobie jak sie gra, ale nawet jesli tak bedzie, w przypadku porzadnej ofertu z barcwelony czy innego klubu nie zastanawialbym sie chwili.

Francesco

Francesco 20 sierpnia 2015 | 09:11   

Szybko zanim się rozmysla, sprzedać i kupić OP

granitxhaka

granitxhaka 20 sierpnia 2015 | 13:12   

Sprzedac go

Hagaen

Hagaen 20 sierpnia 2015 | 23:25   

Pamiętam - pierwszy transfer Thohira pod publiczkę. Szkoda, że jednak nieprzemyślany i styczniowy... Też lubię Hernanesa, ale niestety - nie odpalił i do niego, w przeciwieństwie do Kovy można już mieć pretensję...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich