Piłkarze po meczu z Carpi

31 sierpnia 2015 | 00:16 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Inter Mediolan pokonał na wyjeździe drużynę Carpi 2:1. Strzelcem goli był Stevan Jovetić, który po meczu przyznał, że jest bardzo szczęśliwy, że po raz kolejny przyczynił się do wygranej jego zespołu. Równie dużo entuzjazmu wykazywali jego klubowi koledzy.

- Nigdy nie wyobrażałem sobie tak dobrego początku sezonu. Jestem szczęśliwy, że wygrywamy. Teraz mamy siłę do dalszej walki - rozpoczął Stevan Jovetić. - Jestem napastnikiem, więc zdobywanie bramek jest dla mnie bardzo ważne. Nie udałoby się to bez moich kolegów z drużyny. Istotne jest, by dobrze rozpocząć sezon. Kolejnym sprawdzianem będą derby. Chcę pokazać się z dobrej strony - dodał.

Równie dużo entuzjazmu po niedzielnym meczu miał Joao Miranda. - Jestem bardzo zadowolony z tego zwycięstwa. Wiemy, że musimy jeszcze wiele poprawić, ale to dopiero początek sezonu. Każdy mecz ma swoją historię. Dziś na przykład skupiliśmy się na lepszej grze w obronie, w stosunku do spotkania z Atalantą. Najważniejsze są jednak trzy punkty. Jesteśmy silni w obronie, pracujemy również nad pozostałymi liniami. Teraz najważniejsze są derby - powiedział piłkarz.

Radości po zwycięstwie nie ukrywał również Juan Jesus. - Zwycięstwo na wyjeździe jest doskonałym wynikiem. Teraz mamy dwa tygodnie, by przygotować się do meczu derbowego - powiedział obrońca. Następnie ocenił on swoją grę. - Staram się grać jak najlepiej. Ćwiczę nad poprawą swojej gry - dodał.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

piotrekn333

piotrekn333 31 sierpnia 2015 | 09:10   

nie oglądałem meczu,ale co do Jovetica miałem pewność, od wielu lat był jednym z moich typów do wzmocnienia klubu, barziej z realnych transferów chyba tylko Reusa chciałem :P z ta obroną bym nie przesadzał, bo z trzy akcje Carpi miało,a z Atalanta to może z jedna w miare grozną

krychu241085

krychu241085 31 sierpnia 2015 | 13:19   

Forza Inter. Czas dokopać sąsiadą.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich