Zawodnicy po meczu

24 września 2015 | 11:51 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Felipe Melo:

- Dziękuje Bogu i kolegom z drużyny. Zasłużyliśmy na te 3 punkty. Krytyka ze strony mediów? To nas nie rusza. Pozostajemy skoncentrowani na lidze, ale powtarzam, że najważniejsze jest to jak zakończymy sezon. 

- Nie jest łatwo grać przeciwko tak silnej fizycznie drużynie, która broni się wszystkimi zawodnikami. Wykonaliśmy kawał ciężkiej pracy i walczyliśmy o każdą piłkę, aż do ostatniego gwizdka. Ważne, że utrzymujemy się w czołówce, ponieważ chcemy osiągnąć coś ważnego w tym sezonie. W niedzielę czeka nas kolejny mecz i będzie jeszcze ciężej, niż dzisiaj. Cieszę się, że jestem w Interze i chciałbym zostać tutaj na długo. Po prostu wykonuje swoją pracę. Chcę osiągnąć jakiś sukces i tworzyć historię Interu Mediolan.

Alex Telles:

- Jestem zadowolony ze swojego występu. Poprawiam się każdego dnia. W ciągu tygodnia wykonujemy sporo dobrej roboty. Robimy wszystko, aby zadowolić trenera Manciniego. Ludzie doceniają naszą pracę, którą widać po wynikach. Musimy nadal ciężko pracować. 

- Werona cofa się głęboko całym zespołem, dlatego bardzo ciężko gra się przeciwko temu rywalowi. Teraz musimy nieco odpocząć i wracamy do pracy, ponieważ czeka nas niezwykle trudne spotkanie z Fiorentiną. 

- Powrót do pracy z Mancinim jest dla mnie bardzo ważny i ciesze się, że chciał mnie w swoim zespole. Milo jest trenować pod jego skrzydłami i grać dla Interu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pięciu zwycięstw, ale teraz czeka na nas ekstremalnie trudne wyzwanie w starciu z Fiorentiną. 

- Włoskie kluby wiedzą jak się bronić i Mancini powtarza nam to za każdym razem. Właśnie dlatego musisz ciągle pracować. Szczególnie jeśli chcesz zachować swoje miejsce w podstawowym składzie. 

- Przed meczem rozmawiałem z Felipe i doszliśmy do wniosku, że fajnie byłoby, gdyby jeden z nas asystował przy bramce drugiego. Z uwagi na wielkość i historię tego klubu uważam, że stać nas na Scudetto, ale to będzie ciężkie zadanie. Juventus? Jest wielu wymagających rywali. Musimy po prostu skupiać się na każdym kolejnym meczem i gromadzić punkty. Kiedy Gary Medel jest obok gra się dużo łatwiej.

Joao Miranda:

- To był trudny mecz. Wszyscy rywale, którzy przyjeżdżają na San Siro ustawiają się bardzo defensywnie, ale jesteśmy walecznym zespołem i udało nam się zdobyć gola, który pozwolił nam zatrzymać komplet punktów. 

- Ciężko jest, kiedy musisz pauzować z powodu kontuzji, dlatego powrót do gry jest swego rodzaju indywidualnym zwycięstwem. Cieszę się ze zwycięstwa, ale teraz musimy za wszelką cenę to kontynuować.

Jonathan Biabiany:

- Zwycięstwo jest dla nas bardzo ważne. Teraz idziemy do przodu i postaramy się wygrać kolejne spotkania. Ten rok był dla mnie bardzo trudny. Kiedy pojawiłem się na murawie to było niesamowite. To jak nagroda za wszystkie cierpienia, jakich doświadczyłem. To fantastyczny dzień. 

- Wygrana z Hellas to kolejny krok do przodu w pracy, którą wykonujemy z tygodnia na tydzień. Musimy szybciej zabijać mecz i minimalizować ryzyko, ale cały czas pracujemy nad niedociągnięciami. Jesteśmy solidnym twardym zespołem z ogromnym potencjałem. Inter zawsze powinien mierzyć w miejsca w ścisłej czołówce.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

Loon

Loon 24 września 2015 | 21:15   

Ivan Perisić: Blblbllblblblblblbllbllblblblb


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich