Agent Brozovića: Inter dokonał świetnego wyboru

12 stycznia 2016 | 12:37 Redaktor: Konto_usuniete1679 Kategoria:Wywiady

Miroslav Bicanic, agent Marcelo Brozovića, wypowiedział się na temat swojego klienta:

Rok po przeprowadzce do Interu Czy to dobry wybór ?
- Oczywiście, Inter dokonał znakomitego wyboru piłkarz szukał większego klubu niż Dinamo Zagrzeb i Inter był doskonałym wyborem. Po roku mogę powiedzieć, że to była najlepsza decyzja dla obu stron.

Czy to prawda, że są propozycję z La Liga i Premier League ?
- Klub w jakim gra Brozovic sprawia, że staje się lepszym graczem na poziomie europejskim. Marcelo jest szczęśliwy w Interze, gra dobrze fani go kochają. Mediolan jest fantastyczny.

Mancini powiedział, że Brozović jest świetnym piłkarzem.Czy zasługuje na nowy kontrakt ?
-To wspaniałe kiedy trener mówi coś takiego o piłkarzu.Zgadzam się z nim Marcelo robi wszystko, aby być najlepszy na świecie. Jeżeli władze Interu podzielają zdanie to przedłużenie umowy nie będzie problemem.

-Brozovic daje z siebie zawsze 100% nie tylko w Interze, ale też w Reprezentacji Chorwacji. Marcelo na pewno będzie miał duży wpływ na Euro 2016 we Francji. To będzie bardzo ważny turniej i pokaże na jakim obecnie poziomie gra Marcelo. -zakończył.

Źródło: fcinternews.it

Komentarze: 4

Internaldo

Internaldo 12 stycznia 2016 | 13:31   

W ostatnim meczu niestety pokazał się z tej słabszej strony.

Guarin

Guarin 12 stycznia 2016 | 17:25   

Dostał ostatnio dwie szanse od 1 min i niestety ale i z Empoli i z Sassuolo był jednym z najgorszych.Proponuję mniej zdjęć z #epicbrozo a więcej treningu

Darkos

Darkos 12 stycznia 2016 | 19:14   

Moim zdaniem trzeba go sprzedać póki duża kasa za niego jest. Nigdy mnie nie przekonał, a ostatnio gwiazdorzyć już zaczął po tych dwóch pięknych bramach

Hagaen

Hagaen 12 stycznia 2016 | 23:33   

Guarin, masz rację - bardzo liczyłem na jego progres, jeszcze przez jakiś czas. Na potwierdzenie tej formy i jej ustabilizowanie. Zobaczymy co pokaże, daję mu jeszcze 3 pełne mecze i jak mnie zawiedzie to będę musiał odszczekać zachwyt nad jego osobą.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich