Pirelli sponsorem Interu na kolejne 5 lat

18 lutego 2016 | 07:02 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Inter podpisał nową 5-letnią umowę z Pirelli, na sponsorowanie klubu. Oznacza to, że przez kolejne pięć lat będziemy mogli oglądać logo producenta opon na koszulkach Nerazzurrich.

Pirelli związane jest z Interem od 20 lat.

- FC Internazionale i Pirelli potwierdzają finalizację porozumienia na 5 lat. Warunki finansowe zależne są od wyników osiąganych przez klub.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 7

Pawel

Pawel 18 lutego 2016 | 10:19   

Gitara :)

Internaldo

Internaldo 18 lutego 2016 | 10:54   

Jaba daba doo ;) Bardzo się cieszę!

Lucas

Lucas 18 lutego 2016 | 13:37   

Kogo to teraz obchodzi. Fakty są takie,że jak Thohir po raz 3 będzie chciał latem zbudować Inter, to minimum 5 lat minie zanim wejdziemy do czołówki.

Guarin

Guarin 18 lutego 2016 | 14:44   

Roma odrzuciła 12 mln od turasów ale wiadomo Inter musiał przyjąć frajerską ofertę Pirelli 9 mln,ogólnie mam to w dupie ale to pokazuję niestety jak nasz zarząd jest mocny w gębie a potem i tak kuli ogon.

Hagaen

Hagaen 18 lutego 2016 | 21:00   

Cieszy mnie to bardzo, ale mam nadzieję, że Pirelli sięgnie do kieszeni - zwłaszcza teraz, bo teraz właśnie mamy duże potrzeby. Jak będziemy mistrzami to w cale nie muszą dawać dużo więcej - właśnie w kryzysie potrzebujemy wsparcia.

Dziarski

Dziarski 24 lutego 2016 | 03:19   

@Guarin oprócz tego ile dają kasy liczy się też wizerunek firmy, jej identyfikacja wizualna itd. Thohir na pewno ma policzone ile więcej koszulek się sprzeda z logo Pirelli niż gdyby miała to być arabska linia lotnicza czy coś podobnego gdzie sypią hajsem. Nie udało się wyciągnąć więcej kasy bo wszyscy wiedzą, że raczej to Inter zyskuje na noszeniu tego logo na koszulce niż Pirelli się reklamuje, bo nawet nie gramy w pucharach i nie wiadomo kiedy będziemy. Wśród czołowych europejskich klubów jesteśmy chyba jedynym z tak długą współpracą ze sponsorem i mam nadzieję, że napis Pirelli zostanie tam gdzie jego miejsce na długo..

Dziarski

Dziarski 24 lutego 2016 | 03:21   

i jeszcze dodam, że zawsze jak widzę bardziej "wyczynowy" wóz to patrzę na oponki, jak nie ma pirelek to mówię właścicielowi, że zjebane opony ma :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich