Piłkarze po meczu z Sampdorią

21 lutego 2016 | 00:28 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

W sobotę Inter Mediolan pokonał Sampdorię 3:1. Po meczu piłkarze podkreślali, że to zwycięstwo było istotne dla przyszłości drużyny Nerazzurrich.

Felipe Melo:
- Pierwszy krok został zrobiony, bo wygraliśmy u siebie. Dziękuję Bogu za to, że zdobyliśmy trzy zasłużone punkty. To nasze wspólne zwycięstwo. Cierpimy gdy nie wygrywamy. Dzisiejszy mecz przeciwko Sampdorii nie był łatwy. Szkoda, że w końcówce straciliśmy bramkę, ale najważniejsza była wygrana.

Jonathan Biabiany:
- To zwycięstwo poprawiło nasze morale i dało radość fanom, którzy nas wspierają. Dobrze przepracowaliśmy ten tydzień. Byliśmy zjednoczeni w tym trudnym czasie. Dzisiejsze zwycięstwo było ważne w kontekście walki o trzecie miejsce tabeli Serie A.

Joao Miranda:
- Jestem zachwycony, że zdobyłem swoją pierwszą bramkę. To była też ważna wygrana. Zaszczytem dla mnie jest gra w tej koszulce.
- Mamy za sobą dobry trening. Pracowaliśmy dużo nad obroną.
- Zbliża się kolejny ważny mecz. Wszyscy wiemy, że Juventus to wspaniały zespół, ale my poszukamy drogi, by ich pokonać. Musimy być skoncentrowani do samego końca.

Mauro Icardi:
- Dziś graliśmy dobrze. Chcieliśmy wygrać i udało się to zrobić.
- To był dobry, szybki kontratak. Widziałem pozycję bramkarza, co pozwoliło mi oddać celny strzał.
- Potrzebowaliśmy zwycięstwa, by wydostać się z negatywnej sytuacji. Musimy odrabiać stracone punkty, bo nadal jesteśmy w grze.

Danilo D'Ambrosio:
- Liczył się tylko jeden wynik. Na początku mieliśmy problemy, ale otworzyliśmy wynik na 1:0. Brakowało nam jednak spokoju, co było widać. W piłce nożnej potrzebne są zwycięstwa, bo dzięki nim można trenować z pogodą ducha i podchodzić do gry w pozytywnej atmosferze.
- Dla mnie ważne jest, aby dawać z siebie wszystko, kiedy jestem na boisku. Dziś byłem skuteczny.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

Guarin

Guarin 21 lutego 2016 | 09:35   

Cisza medialna przerwana

nwk

nwk 21 lutego 2016 | 10:51   

Spokojnie. Wszystko wskazuje na to, że za tydzień będzie następna xD

maestro84

maestro84 21 lutego 2016 | 12:29   

Atalanta i Palermo - do boju! :P


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich