Jaka przyszłość czeka Tellesa?

9 marca 2016 | 23:46 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Wczoraj informowaliśmy o rzekomym porozumieniu pomiędzy Interem Mediolan, a Canerem Erkinem z Fenerbahce. Ofiarą sprowadzenie reprezentanta Turcji miałby zostać Alex Telles. Dyrektor sportowy Galatasaray Stambuł zapewnia jednak, że póki co nic nie wiadomo odnośnie przyszłości Brazylijczyka:

- Nie zapadły jeszcze żadne decyzje odnośnie przyszłości piłkarza. Telles został wypożyczony na rok z klauzulą transferu definitywnego, która może być aktywowana przed 31 maja. Póki co nic nie wiadomo. Nie spotykaliśmy się jeszcze z Interem, ale niedługo do tego dojdzie. Na razie nie mogę powiedzieć zbyt wiele. 

Alex Telles wystąpił do tej pory w 19 meczach w barwach Interu i zanotował 2 asysty.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 4

Vancore

Vancore 10 marca 2016 | 00:09   

Niezly gracz, na zmiennika idealny jakby przyszedl Erkin a jak nie to nawet na pierwszy sklad.

Guarin

Guarin 10 marca 2016 | 06:39   

Sam fakt ze chcemy Erikna świadczy ze Telles nie przekonał

HeyaMakumba

HeyaMakumba 10 marca 2016 | 11:54   

@up Telles to nasz najlepszy boczny obrońca :D Ja bym konsekwentnie stawiał na boki Telles - Santon. Nagatomo to Nagatomo wiadomo, D'Ambrosio być może jest dobry technicznie i ma pewną jakość w ataku ale w obronie jest cieniutki.

piotrekn333

piotrekn333 10 marca 2016 | 12:54   

nie wiem czy DD jest taki cieniutki, to ze miał wtope z juve,nie znaczy ze ma ich dużo( więcej od Santona chociażby). Moim zdaniem zarówno Yuto i Davide lepiej graja na lewej obronie, dziwne, na prawej maja więcej wtop:P DD to raczej prawy chociaż może grac na lewej,ja bym go na lawke zostawil. Lewa Telles ( JJ) prawa ? ( DD) tak bym to widział, zamiast Erkina lepiej sciagnac srodkowego obronce na lawke :P


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich