Piłkarze po meczu z Frosinone

10 kwietnia 2016 | 11:56 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Oto pomeczowe wypowiedzi piłkarzy Interu, po zwycięstwie nad Frosinone:

Juan Jesus:
- Dobrze zawężaliśmy przestrzenie między formacjami. To nie było jednak łatwe zwycięstwo. Wiedziałem, że Ciofani używa dużo ciała w grze i lubi wchodzić w kontakt. Staraliśmy się go trzymać z dala od pola karnego. Obrona spisała się bardzo dobrze. Wygrana zawsze jest ważna, teraz przygotowujemy się do meczu z Napoli.

Danilo D'Ambrosio:
- Mamy trzy cenne punkty i nie było łatwo, bo Frosinone zdzierało zęby i paznokcie. Wygrana z Interem to zawsze wydarzenie, a ponadto walczą o utrzymanie. W meczach jak ten musisz biegać i biegać.

- Mogliśmy ten mecz rozegrać lepiej. Były okazje dla obu stron. Byłoby lepiej gdybyśmy zdobyli drugiego gola, musimy być skuteczniejsi. Gra o 15 w sobotę? To nie problem być pierwszymi, którzy grają. Musimy skupić się na sobie tak czy inaczej. Wciąż są mecze do rozegrania i nic nie zostało ani zrobione ani stracone. Musimy wierzyć do końca.

Mauro Icardi:
- Wiedziałem, że to będzie ważny gol dla nas i widać to było po tym jak się z niego cieszyliśmy. Trudno grać w takich miejscach ale naprawdę potrzebowaliśmy punktów. Udało się na szczęście zdobyć gola w drugiej połowie, było kilko okazji ale nie potrafiliśmy wcześniej strzelić. Musimy próbować wygrać każdy kolejny mecz, w futbolu wszystko jest możliwe. Przyszedłem do Interu osiągać wielkie rzeczy, chcę podnosić trofea w tej koszulce i nadal będę tak mówił.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich