Juan Jesus na radarze OM

14 maja 2016 | 14:10 Redaktor: Loon Kategoria:Transfery

Brazylijski obrońca Interu w kolejnym już okienku transferowym jest łączony m.in. z ligą francuską. 

Po raz pierwszy do klubów z Ligue 1 Juana Jesusa przymierzano już przed rokiem, potem był bardzo bliski dołączenia do Romy, ostatecznie został w Interze i całkiem nieźle poradził sobie jako uniwersalny zmiennik lewej i środkowej obrony.

Jednakże taka rola kłóci się nieco z ambicjami gracza i jeśli z Olympique Marsylia wpłynie satysfakcjonująca oferta, ten zapewne ją przyjmie. Niestety nie znamy szczegółów na temat warunków finansowych transakcji, natomiast ze wstępnych informacji wynika, że trwają już rozmowy na temat tego transferu.

Źródło: Football Italia

Polecane newsy

Komentarze: 3

Drakon

Drakon 14 maja 2016 | 16:28   

Sprzedac bez zalu...

inv3rse

inv3rse 14 maja 2016 | 21:01   

Trochę boję się o tą naszą obronę w przyszłym sezonie. Już teraz trochę kulała, a jak odejdzie Juan i Murillo, to trzeba będzie się szybko rozejrzeć za solidnym stoperem, który udźwignie grę na topowym poziomie. Mam nadzieję, że Mancini wyjdzie obronną ręką i podczas okienka transferowego Inter wyjdzie przynajmniej na równo.

Hagaen

Hagaen 15 maja 2016 | 15:30   

Jasne, że z OGROMNYM ŻALEM SPRZEDAĆ. Był ostoją całkiem niezłą w bardzo złym czasie dla klubu, grywałczy to na ŚO czy LO - bardzo dobrze sobie radząc, a jako zmiennik nie pyskował tylko spełniał swoją rolę. Jeśli pojawi się jakaś sympatyczna oferta to warto ją przyjąć, bo wiadomo, że u nas się już nie przebije, ale to klasowy zmiennik i takiego zawsze warto mieć. Powodzenia JJ!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich