Murillo wygrywa, Perisić strzela

4 czerwca 2016 | 22:56 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

W meczu otwierającym jubileuszowy turniej Copa America Centenario reprezentacja Kolumbii bez większych problemów uporała się z USA.

Przedstawiciele Ameryki Południowej wygrali 2 - 0 po golach Zapaty i Jamesa Rodrigueza, Jeison Murillo rozegrał pełne 90 minut.

Pozostali Nerazzurri rywalizują póki co tylko w meczach towarzyskich. W barwach Chorwacji kolejny raz błysnął Ivan Perisić. Zawodnik Interu miał jednak ułatwione zadanie, ponieważ tym razem przyszło mu rywalizować z obrońcami San Marino. Podopieczni Ante Cacicia rozgromili niżej notowanych rywali, aż 10 - 0.

Perisić przebywał na murawie przez całe spotkanie, zdobył gola i zanotował 3 asysty. Marcelo Brozović cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Również z perspektywy ławki rezerwowych zwycięstwo swoich rodaków z Gabonem (2 - 1) obserwował Assane Gnoukouri.

W rozgrywanym w ramach towarzyskiego turnieju Kirin Cup meczu Japonia rozgromiła Bułgarię 7 - 2. Yuto Nagatomo spędził na murawie pełne 90 minut i asystował przy jednym trafieniu.

Chile musiało uznać wyższość Meksyku (1 - 2) w meczu towarzyskim. Gary Medel grał przez 73 minuty.