Juan Jesus bardzo bliski Romy

8 lipca 2016 | 09:02 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Według Sky i SportItalia, Juan Jesus jest już o krok od transferu do AS Romy.

Brazylijczyk przejdzie do rzymskiego klubu na zasadzie rocznego wypożyczenia z obowiązkowym wykupem piłkarza. Kwota za wypożyczenie wynosić ma od 1 do 2 milionów euro, zaś późniejsze wykupienie to 8 milionów euro.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 5

Guarin

Guarin 8 lipca 2016 | 10:05   

Świetnie już chłodzę szampana

Prolapsus Ani

Prolapsus Ani 8 lipca 2016 | 10:45   

Bardzo przydatny piłkarz, solidny, wszechstronny zmiennik. Nie widziałbym potrzeby sprzedawania go, tyle że... 10 baniek za średnio-dobrego obrońcę, to po prostu dobry biznes i warto z takiej okazji skorzystać. Równie solidnego, rezerwowego stopera powinniśmy znaleźć za połowę tej kwoty, czysty zysk. Dobrze jednak byłoby gdyby w umowie zawarł się jakiś punkt ułatwiający nam zatrzymanie zawodnika, w przypadku gdyby zmiana otoczenia pozwoliła JJ się odpalić (jest wciąż młody).

anor

anor 8 lipca 2016 | 12:38   

Jako zmiennik był spoko. Póki nie marudzi mozna go w sumie trzymać. Jesli jednak pojdzie to zrobi nam sie problem bo zostaniemy z kaleką Ranokią i Andreollim na zmiany. Nie daj Murillo albo Miranda złapie kontuzje to bedzie pogrom.

darren

darren 8 lipca 2016 | 14:28   

10 mln grzechem byłoby odrzucić, teraz można wziąć za darmo Caceresa i jesteśmy do przodu jakościowo i finansowo ;)

HeyaMakumba

HeyaMakumba 8 lipca 2016 | 15:26   

Caceres tak średnio mnie zadowala patrząc na nasze ambicje. Wolałbym kogoś lepszego. Za to opcja Vermaelen,Miranda,Murillo,Andreolli wydaje się spoko.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich