Wypowiedzi piłkarzy po meczu z Bologną

18 stycznia 2017 | 03:05 Redaktor: SomeOne Kategoria:Ogólna

Rodrigo Palacio, Juan Pablo Carrizo oraz Gary Medel zostali poproszeni o udzielenie wypowiedzi pomeczowych dla Inter Channel.


Palacio:

Jestem zadowolony ze strzelonej bramki oraz wygranego meczu, ciężko pracujemy i cieszymy się, ponieważ przychodzą tego rezultaty.

Mieliśmy świetną pierwszą połowę, bramki rywali otworzyły mecz na nowo. W dogrywce drużyna była zmęczona, ale również głodna zwycięstwa. Zasłużyliśmy na zwycięstwo. Chciałem strzelić bramkę i chciałbym robić to częściej. Obecny system daje mi mnóstwo pewności siebie, chciałbym podziekować za to trenerowi. Pracuję by pomagać drużynie. Pracujemy jako drużyna, to jest inny Inter, nie możemy z niczego rezygnować. Teraz zaczynamy przygotowania na mecz w Palermo, który musimy wygrać.

Carrizo:

Gratulacje dla Palacio, który ponownie dowiódł swych umiejetności. Wyszedł w strone pierwszego słupka, a Joao Mario doskonale go tam znalazł. Takie mecze są najtrudniejszymi dla bramkarza - nie dzieje się nic, a nagle wpadają dwie bramki. Najważniejsze jest zwycięstwo, mimo że mieliśmy trochę problemów.

Pioli sprawia, że każdy czuje się ważny. Dobrze wychodzi nam realizacja jego założeń na boisku. Jak na razie wszystko idzie po naszej myśli i już teraz skupiamy się na niedzielnym meczu z Palermo. Przed meczem powiedzieliśmy sobie, że powinniśmy uniknąć tracenia bramek, jednak czasami jest to bardzo trudne do osiągniecia. Dzisiaj te bramki były skutkiem naszych błędów, z których trzeba się uczyć i iść dalej.


Medel:

Bardzo cieszę się ze zwycięstwa, drużyna mocno walczyła przez 120 minut. Bramka Murillo może zostać najładniejszą w tym roku, fantastyczne trafienie. Pioli powiedział mi, abym uważał na skrzydłowych i napastników. Nie mam problemu z graniem na tej pozycji, gram na niej od czasu do czasu w reprezentacji Chile. Sztuką jest, aby zawsze przewidywać napastników na boisku. Bardzo dobrze rozumiemy się wzajemnie z Murillo, ale mamy jeszcze sporo rzeczy do poprawy.

 Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

Danek

Danek 18 stycznia 2017 | 08:14   

Z całym szacunkiem ale Carrizo jest zwyczajnie za słaby na bramkarza nr 2. Kilkukrotnie rezygnował z wyjścia na przedpole przez co robił smród :(

Anton

Anton 18 stycznia 2017 | 08:17   

"Pioli powiedział mi, abym uważał na skrzydłowych i napastników". -coz to za geniusz!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich